גיימינג

חנות רשמית של מותג המשחקים ‘נינטנדו’ תיפתח בישראל ב-24 ביוני

עוד בשורה לחובבי המותג נינטנדו (Nintendo). לראשונה בישראל תושק חנות רשמית של נינטנדו תחת השם Nintendo Israel. החנות תפתח את שעריה בשעה 18:00, ב-24 ביוני בדיזנגוף סנטר ת”א. מדובר בחנות קונספט המשתרעת על פני 150 מ”ר, שצפויה להביא לצרכן את החוויה המלאה של המותג.

לדברי רון קלדס, מנכ”ל “תור גיימינג”: השקת חנות נינטנדו בישראל הינה המשך יישום החזון להעלות חיוכים על פני הצרכן הישראלי, זוהי בשורה משמחת למאות אלפי הגיימרים בארץ וההתרגשות גדולה לאוהבי המותג בכל הגילאים.” עוד מוסיף קלדס כי “החנות החדשה תהווה בית למעריצי נינטנדו בישראל ותציע את המגוון הרחב ביותר של מוצרי נינטנדו וכן ומוצרים ברישיון רשמי של נינטנדו כמו ביגוד ואופנה, אביזרי לבוש ואביזרים מיוחדים ל-Nintendo Switch – מוצר הדגל של נינטנדו ל 2019”.

רון קלדס, תור גיימינג | תמונה: יח”צ

החנות רוצה למצב את עצמה כמקום מפגש עיקרי למעריצים ולקהילת השחקנים של נינטנדו, ויתקיימו בה תחרויות ואירועים מיוחדים שיבוצעו בשיתוף עם ה”דיזינגוף סנטר”. מי שטרם הכיר, יוכל להתנסות שם לראשונה בקונסולת ה-Nintendo Switch והכותרים החדשים ביותר מבית המותג. מוזמנים כבר עכשיו להצטרף לאירוע הפייסבוק הרשמי שנפתח לטובת האירוע.

נכון להיום חנות הדגל המרכזית של המותג נמצאת ברוקפלר סנטר בעיר ניו יורק, כאשר לאחרונה הודיעה נינטנדו על פתיחת חנות נוספת המתוכננת להיפתח בטוקיו יפן סביב אירועי האולימפיאדה בטוקיו. חנות זמנית נפתחה בקייפטאון דרום אפריקה לפני כשנה וכעת מגיעה חנות המותג גם לישראל.

תמונה: יח”צ

החנות הפיזית מצטרפת לזו הוירטואלית שנפתחה באתר אינטרנט רשמי ומיוחד עבור הקהל הישראלי, כחלק מהביקוש ההולך וגובר למותג, לצד פופולריות המשחקים והקונסולות שלו בשנים האחרונות.

תגיות
להמשך קריאה

אלדד מטמון | Eldad Matmon

ממקימי האתר והעורך הראשי. Eldad@theverifier.co.il בעל ניסיון עשיר בכתיבה באתרים טכנולוגיים ומשיכה לא מוסברת לתחום. לא מסוגל להתחייב למכשיר אחד ואוהב להתנסות בממשקים ומערכות הפעלה שונות. גילוי נאות: עובד יבמ ישראל אך כל הכתוב באתר משקף את דעתי הבלעדית ואינו מייצג בשום צורה את חברת יבמ.
Back to top button
Close