שירות הסטרימינג STING TV משנה את מודל חבילות התוכן, והמחירים – עולים

אלדד מטמון | Eldad Matmon
פורסם על ידי אלדד מטמון | Eldad Matmon - עורך ראשי

כבר כמעט שנתיים ששירות הטלוויזיה האינטרנטי סטינג טיוי (STING TV) באוויר ונראה שבמותג שוקלים שינויים במודל העסקי שלהם. בניגוד לפעילות הרגילה של החברה בה היא נוהגת להצהיר בקול תרועה על צירוף ערוצים חדשים לשירות, את השינוי הזה היא ככל הנראה לא רוצה שתדעו. לפחות לא מיד.

עד היום התבסס השירות על בניית לוח שידורים מותאם למשתמשים. כל מנוי בשירות יכול היה להרכיב את סוגי התכנים והערוצים שמעניינים אותו על ידי רכישת חבילות שונות וביניהן, חבילת טבע ומדע, חבילת ערוצי ילדים, ערוצי סרטים וסדרות ועוד. לכל חבילה הוצמד תג מחיר בין 29 ל-39 שקלים כאשר מי שבחר כ-3 חבילות ומעלה כבר העדיף לרכוש את החבילה המשפחתית בעלות של 99 שקלים (למעט חבילת הספורט המתומחרת ונמכרת בנפרד). חדי העין וודאי כבר שמו לב שסטינג הסירה את מגוון החבילות והותירה לרכישה רק את חבילות הפרימיום שהן חבילות הספורט, לצד חבילת המשפחה שעברה מיתוג מחדש ל”החבילה המושלמת”.

צילום: אלדד מטמון

עוד לא ברור מה הסיבה למהלך העסקי שכן רבים הסתפקו גם ברכישת חבילה אחת או שתיים כפתרון לצפייה בטלוויזיה לינארית (כל חבילה הייתה מגיעה עם הערוצים הישראליים) בצורה נוחה. כעת משתמשים אשר ירצו להצטרף לשירות “ייאלצו” להתחיל עם “החבילה המושלמת” ולשלם כ-99 שקלים.

החדשות הטובות לצד החדשות הפחות טובות

החדשות הטובות: משתמשים קיימים הנמצאים על חבילות בודדות ימשיכו לשלם את מה שבחרו ולא ייעשה להם במנוי שום שינוי. בנוסף, מצטרפים חדשים לשירות ייהנו מהחבילה המושלמת ב-65 שקלים לחודש למשך חצי שנה, שלאחר מכן יעלו ל-99 שקלים.

החדשות הפחות טובות: משתמשים שנמצאים כרגע בחבילת המשפחה לא יוכלו “לשנמך” את חבילות הערוצים לחבילות הבודדות, ואילו משתמשים חדשים לא ייהנו מאפשרות הרכבת הטלוויזיה האישית, שהתבטאה עד היום גם כמוצר טלוויזיה מוזל ומותאם לכיס.

מה דעתכם על השינויים של סטינג? את משתמשים קיימים? חדשים? השינוי מאכזב אתכם? שתפו אותנו בתגובות

שתפו כתבה
פורסם על ידי אלדד מטמון | Eldad Matmon עורך ראשי
עקוב:
ממקימי האתר ועורך ראשי | מנהל מוצר ביום וסקרן טכנולוגי בכל רגע נתון. אוהב פיתרונות טכנולוגים ותמיד מחפש את הדבר המרגש הבא שישתלט על העולם. נהנה מכל העולמות וכל מערכות ההפעלה ובעל זוית ביקורתית על כל חידוש שיוצא. בעל ניסיון רב בכתיבה טכנולוגית וכן הופעות טלוויזיוניות ב׳סוגרים עניין׳ עם שי גולדן בערוץ 13. ממקימי אתר The Verifier, יוצא איחוד האתרים GSM-Israel ו-TechIT של אבי דוד. | סלולרי: iPhone 14 Pro סלולרי: Pixel 7 Pro שעון חכם: Apple Watch S7 שעון חכם: Pixel Watch
Leave a comment

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *