טלוויזיה ישראלית

שירות הסטרימינג STING TV משנה את מודל חבילות התוכן, והמחירים – עולים

כבר כמעט שנתיים ששירות הטלוויזיה האינטרנטי סטינג טיוי (STING TV) באוויר ונראה שבמותג שוקלים שינויים במודל העסקי שלהם. בניגוד לפעילות הרגילה של החברה בה היא נוהגת להצהיר בקול תרועה על צירוף ערוצים חדשים לשירות, את השינוי הזה היא ככל הנראה לא רוצה שתדעו. לפחות לא מיד.

עד היום התבסס השירות על בניית לוח שידורים מותאם למשתמשים. כל מנוי בשירות יכול היה להרכיב את סוגי התכנים והערוצים שמעניינים אותו על ידי רכישת חבילות שונות וביניהן, חבילת טבע ומדע, חבילת ערוצי ילדים, ערוצי סרטים וסדרות ועוד. לכל חבילה הוצמד תג מחיר בין 29 ל-39 שקלים כאשר מי שבחר כ-3 חבילות ומעלה כבר העדיף לרכוש את החבילה המשפחתית בעלות של 99 שקלים (למעט חבילת הספורט המתומחרת ונמכרת בנפרד). חדי העין וודאי כבר שמו לב שסטינג הסירה את מגוון החבילות והותירה לרכישה רק את חבילות הפרימיום שהן חבילות הספורט, לצד חבילת המשפחה שעברה מיתוג מחדש ל”החבילה המושלמת”.

צילום: אלדד מטמון

עוד לא ברור מה הסיבה למהלך העסקי שכן רבים הסתפקו גם ברכישת חבילה אחת או שתיים כפתרון לצפייה בטלוויזיה לינארית (כל חבילה הייתה מגיעה עם הערוצים הישראליים) בצורה נוחה. כעת משתמשים אשר ירצו להצטרף לשירות “ייאלצו” להתחיל עם “החבילה המושלמת” ולשלם כ-99 שקלים.

החדשות הטובות לצד החדשות הפחות טובות

החדשות הטובות: משתמשים קיימים הנמצאים על חבילות בודדות ימשיכו לשלם את מה שבחרו ולא ייעשה להם במנוי שום שינוי. בנוסף, מצטרפים חדשים לשירות ייהנו מהחבילה המושלמת ב-65 שקלים לחודש למשך חצי שנה, שלאחר מכן יעלו ל-99 שקלים.

החדשות הפחות טובות: משתמשים שנמצאים כרגע בחבילת המשפחה לא יוכלו “לשנמך” את חבילות הערוצים לחבילות הבודדות, ואילו משתמשים חדשים לא ייהנו מאפשרות הרכבת הטלוויזיה האישית, שהתבטאה עד היום גם כמוצר טלוויזיה מוזל ומותאם לכיס.

מה דעתכם על השינויים של סטינג? את משתמשים קיימים? חדשים? השינוי מאכזב אתכם? שתפו אותנו בתגובות

תגיות
להמשך קריאה

אלדד מטמון | Eldad Matmon

ממקימי האתר והעורך הראשי. Eldad@theverifier.co.il בעל ניסיון עשיר בכתיבה באתרים טכנולוגיים ומשיכה לא מוסברת לתחום. לא מסוגל להתחייב למכשיר אחד ואוהב להתנסות בממשקים ומערכות הפעלה שונות. גילוי נאות: עובד יבמ ישראל אך כל הכתוב באתר משקף את דעתי הבלעדית ואינו מייצג בשום צורה את חברת יבמ.
Back to top button
Close