טלוויזיה ישראלית

סופסוף: שירות הטלוויזיה STING TV זמין כעת למשתמשי Apple TV

ספקית התוכן STING TV מרחיבה את פלטפורמות השידור שלה – לאחר פיילוט לקוחות מוצלח שערכה בשבועות האחרונים, מודיעה היום החברה על ההשקה הצרכנית של אפליקציית STINGTV ב- Apple TV, ויוצאת בשיתוף פעולה ראשון וייחודי עם חברת פלאפון.

במסגרת המהלך ייהנו לקוחות STINGTV מסטרימר 4K מבית Apple TV עם נפח של 32 ג’יגה בייט, במחיר מוזל של 799 שקלים בלבד ברכישה דרך אתר פלאפון, כולל אחריות יצרן של פלאפון, שליחות ללא עלות ואספקה עד 24 שעות מרגע הרכישה.

הצפייה ב Apple TV הינה בנוסף לאפשרויות הצפייה המגוונות הקיימות כבר כעת, ביניהן: box STINGTV, סטרימר מבית Xiaomi, סטרימר מבית NVIDIA SHIELD, טלפונים וטאבלטים של אנדרואיד, מסכים חכמים מבית SONY, Philips, TOSHIBA ועוד.

ממשק המשתמש של STINGTV הותאם במיוחד לסטרימר של Apple TV ויאפשר ללקוחות ליהנות מהתוכן מבית yes גם בפלטפורמה זו, ומהפיצ’רים הטכנולוגיים הקיימים כבר כעת ב- STINGTV, כגון: שירות ה- Catch-up המאפשר צפייה בכל התוכניות ששודרו בכל הערוצים בשבוע האחרון ללא צורך בהזמנת הקלטות מראש, ושירות resume watching הפופולארי בקרב לקוחות STINGTV.

כמו כן, מאפשר הממשק של STINGTV זפזופ מהיר לערוצים האחרונים וניווט ויזואלי על ציר הזמן המקנה יכולת להגיע לכל נקודה בתוכן בצורה פשוטה ומהירה.

תגיות
להמשך קריאה

אלדד מטמון | Eldad Matmon

ממקימי האתר והעורך הראשי. בעל ניסיון עשיר בכתיבה באתרים טכנולוגיים ומשיכה לא מוסברת לתחום. לא מסוגל להתחייב למכשיר אחד ואוהב להתנסות בממשקים ומערכות הפעלה שונות. גילוי נאות: עובד יבמ ישראל אך כל הכתוב באתר משקף את דעתי הבלעדית ואינו מייצג בשום צורה את חברת יבמ.
Back to top button
Close