פרטים חדשים חושפים מסך ברזולוציה גבוהה עבור ה-P30 Lite של וואווי

אלדד מטמון | Eldad Matmon
פורסם על ידי אלדד מטמון | Eldad Matmon - עורך ראשי

חודשי ההכרזות מתקרבים וגם וואווי (Huawei) מתכוננת עם ריענון לסדרת מכשירי ה-P. פרסום ראשון לגבי המכשירים החדשים צץ לפני מספר ימים, כאשר שלושה מכשירים העונים לשם הקוד VOG-L29, ELE-L29 ו-MAR-LX1M עברו את אישור הנציבות הכלכלית האירופית (EEC). האחרון מבין השלושה, מסתמן להיות דגם ה-Lite וכעת הוא מוזכר שוב כשמפרטו נחשף, והוא נושא את Huawei תחת שם היצרן.

שלושת דגמי סדרת הP30 נקראו על שמות הקטלוגים הגדולים ביותר בעולם האופנה, ‘ווג’, ‘אל’ ו-‘מארי קלייר’, כאשר ‘מארי קלייר’ הוא דגם ה-Lite שבחבורה. כעת נחשפים חלקים מהמפרט שהוא צפוי לכלול ונראה שוואווי שומרת על רמה גבוהה גם בדגם הזול מבין הדגמים. הפרטים החדשים חושפים כי דגם הלייט מבין השלושה יכלול מסך +Full HD ברזוצולייה של 1080×2312, אך עם שום רמז לגבי גודלו של המסך.

פרט נוסף שנחשף הוא מערכת ההפעלה איתה יגיע המכשיר. כיאה למכשיר בסדרה מובילה, וואווי צפויה לכלול בו את מערכת ההפעלה העדכנית ביותר של אנדרואיד – אנדרואיד 9.0 פאי. על מערכת ההפעלה יתלבש ממשק המשתמש הביתי של וואווי EMUI בגרסה 9.0. מאחר ואלו עדיין רמזים, נצטרך לחכות עוד קצת כדי לתת לכם מידע מדוייק לגבי המכשיר ופרטים נוספים לגבי המפרט. סדרת המכשירים החדשה P30 צפוייה להחשף בסוף חודש פברואר אך נדע לעדכן ברגע שייצאו פרטים רשמיים יותר

למה עוד אפשר לצפות?

כרגע אישרה החברה כי היא עובדת על ה-P30 ו-P30 Pro, אך לנוכח שלושת שמות הקוד, ניתן להניח שהשלישי הוא ממשיכו של דגם ה-Lite. על פי שמועות, שני המכשירים הראשונים יזכו במסך מסוג OLED בגודל 6.1 ו-6.5 אינץ’ בהתאמה. ערכת השבבים שתריץ את המכשירים תהיה Kirin 980 ומערך הצילום ישודרג לזה שנמצא היום במכשיר ה-Mate 20 Pro.

שתפו כתבה
פורסם על ידי אלדד מטמון | Eldad Matmon עורך ראשי
עקוב:
ממקימי האתר ועורך ראשי | מנהל מוצר ביום וסקרן טכנולוגי בכל רגע נתון. אוהב פיתרונות טכנולוגים ותמיד מחפש את הדבר המרגש הבא שישתלט על העולם. נהנה מכל העולמות וכל מערכות ההפעלה ובעל זוית ביקורתית על כל חידוש שיוצא. בעל ניסיון רב בכתיבה טכנולוגית וכן הופעות טלוויזיוניות ב׳סוגרים עניין׳ עם שי גולדן בערוץ 13. ממקימי אתר The Verifier, יוצא איחוד האתרים GSM-Israel ו-TechIT של אבי דוד. | סלולרי: iPhone 14 Pro סלולרי: Pixel 7 Pro שעון חכם: Apple Watch S7 שעון חכם: Pixel Watch
Leave a comment

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *