מסתמן: ה-Galaxy S10 של סמסונג יוכל להטעין אלחוטית מכשירים אחרים

אלדד מטמון | Eldad Matmon
פורסם על ידי אלדד מטמון | Eldad Matmon - עורך ראשי

בתוך מה שנראה כעמדת התנסות למכשירים, נחשף בר כפתורים המציע מגוון הסברים המתייחסים לגלקסי S10 של סמסונג. אחד מכפתורי ההסברים מציג את האפשרות “לחלוק” את הסוללה של המכשיר, או במילים אחרות – להטעין אותם.

התמונה שנחשפה באתר הקוריאני של Samsung Members מציגה את אחת מהיכולות שצפויים להציע מכשיר אחד, או יותר, מסדרת הS החדשה. בתמונה רואים בבירור סדרה של כפתורי הסברה כאשר הראשון בהם נושא את השם S10. אלה שאחריו נושאים את האייקונים של תצוגת המכשיר הנמתחת מצד לצד, חיישן טביעת האצבע (שצפוי כי יוטמע מתחת למסך) ומערך הצילום של המכשיר, שצפוי לכלול 3 מצלמות. היכולת החדשה נחשפת עם האייקון האחרון שמציג סוללה עם חץ החוצה, המצביע על אפשרות השימוש באנרגיה שלה עבור מכשירים אחרים.

תמונה: Samsung Members

עד היום הייתה זו וואווי שהציעה את אפשרות הטעינה ההפוכה בצורה אלחוטית באמצעות מכשיר Mate 20 Pro. במידה וסמסונג תלך בדרכה של וואווי, ייתכן כי נראה גם סוללה אימתנית שתצטרך לעמוד בלחץ ועדיין תאפשר לכם לסיים את היום. פרט נוסף שנחשף מהדיווחים הקשורים לתמונה הוא שם התכונה. בעוד וואווי קוראת לזה Reverse Charging (טעינה הפוכה), השם שסמסונג נתנה ליכולת הוא Powershare (שיתוף אנרגיה). כך או כך נראה שסמסונג לא מעוניינת להשאר מאחור ובטח שלא מאחורי מתחרה מובילה כמו וואווי, מה שמגביר את הסבירות שאכן נראה את אותה פונקציונאליות במכשיר החדש של סמסונג.

כזכור, סמסונג הודיעה כי תכריז על מכשירי ה-Galaxy S10 ב-20 בפברואר, קצת לפני תערוכת ה-GSM הגדולה בברצלונה, כאשר סדרת המכשירים החדשה צפויה לכלול לא פחות משלושה מכשירים שונים, בעלי מפרט ותג מחיר שונה.

שתפו כתבה
פורסם על ידי אלדד מטמון | Eldad Matmon עורך ראשי
עקוב:
ממקימי האתר ועורך ראשי | מנהל מוצר ביום וסקרן טכנולוגי בכל רגע נתון. אוהב פיתרונות טכנולוגים ותמיד מחפש את הדבר המרגש הבא שישתלט על העולם. נהנה מכל העולמות וכל מערכות ההפעלה ובעל זוית ביקורתית על כל חידוש שיוצא. בעל ניסיון רב בכתיבה טכנולוגית וכן הופעות טלוויזיוניות ב׳סוגרים עניין׳ עם שי גולדן בערוץ 13. ממקימי אתר The Verifier, יוצא איחוד האתרים GSM-Israel ו-TechIT של אבי דוד. | סלולרי: iPhone 14 Pro סלולרי: Pixel 7 Pro שעון חכם: Apple Watch S7 שעון חכם: Pixel Watch
Leave a comment

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *