פרסום ראשון: מיקרוסופט תשיק בישראל את ה-Xbox One X ב-7 לנובמבר בעלות של 2,600 שקלים

אבי דוד | Avi David
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David - עורך משנה

בעוד פחות מחודש ימים תשיק חברת מיקרוסופט (Microsoft) את קונסולת המשחקים המפלצתית ה-Xbox One X עם מפרט מתקדם, קונסולת ה-Xbox One X תעבוד על מעבד בעל 8 ליבות במהירות 2.3GHz, כרטיס מסך מתקדם, זכרון עיבוד של 12GB  GDDR5 ולא פחות מ-1 טרה בייט של מקום אחסון. לראשונה סוף סוף יתמוך ברזולוציה 4K ותמונת HDR. גם המימדים של ה-X יהיו קטנים יותר משל ה-One ושל ה-S.

אם לדייק, מיקרוסופט תשיק את ה-Xbox One X בתאריך ה-7 לנובמבר בארה”ב ובעוד מספר מדינות, כאשר ישראל תהיה לראשונה כחלק מההשקה העולמית של מיקרוסופט אשר תתרחש ממש באותו היום גם בישראל. ניתן לבצע הקדמה מוקדמת כבר מעכשיו באתר מיקרוסופט ישראל, כאשר תג המחיר של הקונסולה החזקה יעלה לכם 2,600 שקלים. המחיר בארה”ב הינו $499 דולרים, כאשר בשקלים אנו מדברים על הערכה של 1,800 שקלים. כמובן שהמחיר אינו כולל מס רכישה בארה”ב ועל כן המחיר עולה, אך הוא עדיין יהיה יותר זול מלרכוש את קונסולת ה-Xbox One X בישראל, להחלטתכם כמובן. אל תשכחו כאשר רוכשים את האקסבוקס וואן X בישראל תקבלו עליו אחריות מקומית על ידי מיקרוסופט ישראל.

אז למי זה באמת מתאים והאם יש שוני מהותי מהדור הקודם?

אכן, יש שוני מבחינת המפרט וגם מבחינת המחיר. אך האם יש לכם באמת צורך בקונסולה החדשה? לא בטוח. על פי בכיר מיקרוסופט, נאמר כי ה-X הוא לא עבור כל אחד, לא רק בגלל תג המחיר היקר, אלא בגלל המפרט אשר יצריך מהמשתמש לרכוש משחקים תומכים וכמובן, טלוויזיה תומכת ב-4K על מנת באמת להינות מהחוויה החדשה שמיקרוסופט תעניק לשחקנים.

לכן אם יש ברשותכם את אחד מדורות ה-Xbox One אתם בסדר גמור. כל עוד אין ברשותכם ציוד תומך וכמה שקלים נוספים בצד, אנו ממליצים לכם להישאר על הדור הקיים.

שתפו כתבה
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David עורך משנה
עקוב:
ממקימי האתר ועורך משנה | פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם TechIT. | סלולרי: iPhone 14 Pro Max מחשב: MacBook Pro Late 2018 15" טאבלט: iPad Pro 11" שעון חכם: Apple Watch Ultra
Leave a comment

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *