הכינו את הארנקים: האייפון 10 מגיע לישראל במחיר של החל מ-4,999 שקלים

אלדד מטמון | Eldad Matmon
פורסם על ידי אלדד מטמון | Eldad Matmon - עורך ראשי

חודש לאחר ההכרזה של האייפון עשר, וקצת לפני שנפתחת המכירה המוקדמת, חברת iShare המביאה בייבוא מקביל את מוצרי אפל לישראל חושפת כי המחיר הראשוני שלה למכשיר יחל בלא פחות מ-4,999 שקלים.

בעוד שבארה”ב צפוי המכשיר להמכר החל מ-999 דולרים (שהם כ-3,550 שקלים לפני מיסים) עבור הדגם הבסיסי בעל 64 ג’יגה בייט בנפח האיחסון, בישראל כבר ניתן לראות שלמרות הורדת המיסוי, לא ניתן להנגיש את תג המחיר אותו הציבה אפל עבור הסמארטפון המתקדם ביותר שלה.

כאמור, iShare כבר מציעה את הדגם הבסיסי של האייפון עשר בעלות של 4,999 שקלים עבור אותו דגם הבסיסי, בעוד אלה שיבחרו בנפח האיחסון של 256 ג’יגה בייט ייאלצו להפקיד כ-5,599 שקלים בידי iShare. טרם נמסרו המחירים הרשמיים של iDigital ומפעילות הסלולר – המשמשות כיבואניות הרשמיות של אפל בישראל, אך סביר כי המחירים יהיו דומים.
בנוסף, טרם נחשף תאריך תחילת המכירה, אך נדאג לעדכן אתכם בהמשך.

מה דעתכם על המחירים בישראל? שתפו אותנו בתגובות או שתביאו לנו מכשיר מחו”ל.

שתפו כתבה
פורסם על ידי אלדד מטמון | Eldad Matmon עורך ראשי
ממקימי האתר ועורך ראשי | מנהל מוצר ביום וסקרן טכנולוגי בכל רגע נתון. אוהב פיתרונות טכנולוגים ותמיד מחפש את הדבר המרגש הבא שישתלט על העולם. נהנה מכל העולמות וכל מערכות ההפעלה ובעל זוית ביקורתית על כל חידוש שיוצא. בעל ניסיון רב בכתיבה טכנולוגית וכן הופעות טלוויזיוניות ב׳סוגרים עניין׳ עם שי גולדן בערוץ 13. ממקימי אתר The Verifier, יוצא איחוד האתרים GSM-Israel ו-TechIT של אבי דוד. | סלולרי: iPhone 14 Pro סלולרי: Pixel 7 Pro שעון חכם: Apple Watch S7 שעון חכם: Pixel Watch