אפשרות ההודעות הקוליות מגיעה עכשיו לאינסטגרם

אלדד מטמון | Eldad Matmon
פורסם על ידי אלדד מטמון | Eldad Matmon - עורך ראשי

טרנד ההודעות הקוליות באפליקציית הווטסאפ (WhatAapp) שעבר בתורשה גם לאפליקציית הפייסבוק מסנג’ר, משלים את חוויית המשתמש בכל האפליקציות בשליטת פייסבוק, כשהוא מגיע כעת גם לאינסטגרם.

אחרי שקיבלה את האפשרות למחיקת הודעות, אפשרות ליצירת שיחת וידאו והקמת קבוצות, כעת מקבלת אינסטגרם את האפשרות לשלוח הודעות קוליות לחברים. את הפיצ’ר החדש תמצאו באיזור ההודעות הפרטיות בדמות מיקרופון קטן לצד שורת הכתיבה. הפונקציונאליות היא זהה לזו שבווטסאפ – כדי לשלוח הודעה קולית מיידית, ליחצו על אייקון המיקרופון והקליטו.  הפיצ’ר שוחרר כבר לכל העולם ויגיע בהדרגה לכלל המשתמשים, גם באנדרואיד וגם ב-iOS.

הדיעות לגבי הודעות קוליות די חלוקות בין קהל המשתמשים. יש כאלה שזוהי עיקר התקשורת שלהם היום כי זה נוח להם להסביר את מה שהם רוצים לומר בקצב שלהם, מבלי “להטריד” בשיחה וליצור שתיקות מביכות, ומצד שני יש את אלו שעדיין מעדיפים תכתובות טקסט בלבד ודי מתעצבנים מהודעות קוליות שלא תמיד אפשר להקשיב להן בסביבות מסויימות. איזה סוג אנשים אתם?

קיבלתם את הפיצ’ר החדש? לא מתרגשים ממנו בכלל? שתפו אותנו בתגובות

לערוץ הטלגרם שלנו כבר הצטרפתם? הצטרפו עכשיו ותוכלו לקבל את החדשות שלנו לפני כולם! להצטרפות לחצו כאן

שתפו כתבה
פורסם על ידי אלדד מטמון | Eldad Matmon עורך ראשי
ממקימי האתר ועורך ראשי | מנהל מוצר ביום וסקרן טכנולוגי בכל רגע נתון. אוהב פיתרונות טכנולוגים ותמיד מחפש את הדבר המרגש הבא שישתלט על העולם. נהנה מכל העולמות וכל מערכות ההפעלה ובעל זוית ביקורתית על כל חידוש שיוצא. בעל ניסיון רב בכתיבה טכנולוגית וכן הופעות טלוויזיוניות ב׳סוגרים עניין׳ עם שי גולדן בערוץ 13. ממקימי אתר The Verifier, יוצא איחוד האתרים GSM-Israel ו-TechIT של אבי דוד. | סלולרי: iPhone 14 Pro סלולרי: Pixel 7 Pro שעון חכם: Apple Watch S7 שעון חכם: Pixel Watch