אפליקציות

אפשרות ההודעות הקוליות מגיעה עכשיו לאינסטגרם

טרנד ההודעות הקוליות באפליקציית הווטסאפ (WhatAapp) שעבר בתורשה גם לאפליקציית הפייסבוק מסנג’ר, משלים את חוויית המשתמש בכל האפליקציות בשליטת פייסבוק, כשהוא מגיע כעת גם לאינסטגרם.

אחרי שקיבלה את האפשרות למחיקת הודעות, אפשרות ליצירת שיחת וידאו והקמת קבוצות, כעת מקבלת אינסטגרם את האפשרות לשלוח הודעות קוליות לחברים. את הפיצ’ר החדש תמצאו באיזור ההודעות הפרטיות בדמות מיקרופון קטן לצד שורת הכתיבה. הפונקציונאליות היא זהה לזו שבווטסאפ – כדי לשלוח הודעה קולית מיידית, ליחצו על אייקון המיקרופון והקליטו.  הפיצ’ר שוחרר כבר לכל העולם ויגיע בהדרגה לכלל המשתמשים, גם באנדרואיד וגם ב-iOS.

הדיעות לגבי הודעות קוליות די חלוקות בין קהל המשתמשים. יש כאלה שזוהי עיקר התקשורת שלהם היום כי זה נוח להם להסביר את מה שהם רוצים לומר בקצב שלהם, מבלי “להטריד” בשיחה וליצור שתיקות מביכות, ומצד שני יש את אלו שעדיין מעדיפים תכתובות טקסט בלבד ודי מתעצבנים מהודעות קוליות שלא תמיד אפשר להקשיב להן בסביבות מסויימות. איזה סוג אנשים אתם?

קיבלתם את הפיצ’ר החדש? לא מתרגשים ממנו בכלל? שתפו אותנו בתגובות

לערוץ הטלגרם שלנו כבר הצטרפתם? הצטרפו עכשיו ותוכלו לקבל את החדשות שלנו לפני כולם! להצטרפות לחצו כאן

תגיות
להמשך קריאה

אלדד מטמון | Eldad Matmon

ממקימי האתר והעורך הראשי. Eldad@theverifier.co.il בעל ניסיון עשיר בכתיבה באתרים טכנולוגיים ומשיכה לא מוסברת לתחום. לא מסוגל להתחייב למכשיר אחד ואוהב להתנסות בממשקים ומערכות הפעלה שונות. גילוי נאות: עובד יבמ ישראל אך כל הכתוב באתר משקף את דעתי הבלעדית ואינו מייצג בשום צורה את חברת יבמ.
Back to top button
Close