פותחת במלחמה: אינסטגרם הכריזה על הלייקים ❤️ והעוקבים הלא חוקיים ברשת החברתית

אבי דוד | Avi David
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David - עורך משנה

לאחר טוויטר (וגם בפייסבק), הרשת החברתית אינסטגרם שרק לאחרונה עברה תהפוכות מבחינה אירגונית, משיקה היום (שני) כלי חדש אשר יעזור לרשת החברתית לנתר אחר עוקבים וסימני “אהבתי” או בשמם הלייקים הלא חוקיים להעלם מהרשת החברתית אחת ולתמיד.

מזה חודשים ארוכים שעובדים על כלי אשר נבנה על בינה מלאכותית (ML) שתדע לזהות חשבונות מזוהמים על ידי שימוש בכלי צד ג’ אשר איפשרו לבצע סימני אהבתי לתמונות וסרטונים, עוקבים לא חוקיים וחשבונות מזוייפים. כל אותם החשבונות אשר הוצפו באותם עוקבים וסימני אהבתי לא חוקיים יעלמו מהרשת ואף יחסמו. כל אותם החשבונות אשר רכשו את כמויות הלייקים למניהם הולכים להעלם בימים הקרובים.

אהבו אותנו ❤️ גם בערוץ הרשמי שלנו באינסטגרם

https://www.instagram.com/p/BpW66QWnySp/?utm_source=ig_web_copy_link

אם מצאתם את עצמכם קורבן אשר חשבונכם החל לעקוב אחר משתמשים אחרים ללא ידיעתכם, או חלילה אהבו תמונות בשמכם, אנא מכם – כנסו לחשבון האישי שלכם ברשת החברתית אינסטגרם והחליפו במידי את הסיסמה שלכם. אם חשבונכם נפגע מאותן השיטות שנמכרו על ידי חשבונות צד ג’, תתקבל הודעה בחשבון האישי שלכם שמתריעה על כך שנעשה שימוש לרעה בחשבון שלכם ועליכם יהיה להחליף את הסיסמה.

אנו ב-The Verifier ממליצים להחליף סיסמה אחת לשלושה חודשים, אם עקבתם אחר חשבון ופתאום שמתם ❤️ כי חשבון כזה או אחר נפגע אנו נשמח לדעת על כך בדואר האדום שלנו.

שתפו כתבה
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David עורך משנה
עקוב:
ממקימי האתר ועורך משנה | פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם TechIT. | סלולרי: iPhone 14 Pro Max מחשב: MacBook Pro Late 2018 15" טאבלט: iPad Pro 11" שעון חכם: Apple Watch Ultra
Leave a comment

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *