תדהמה: קווין סיסטרום ומייק קריגר מייסדי הרשת החברתית אינסטגרם עוזבים את פייסבוק

אבי דוד | Avi David
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David - עורך משנה

לפני דקות אחדות, קווין סיסטרום זה שהמציא יחדיו עם מייק קריגר את אינסטגרם הודיעו כי הם עוזבים את החברה ומתפנים לעסוק בדברים אחרים שהעולם נחוץ להם. לאחר 8 שנים מאז שהשיקו את אינסטגרם כאפליקצייה בלעדית למכשירי האייפון, ו6 שנים מאז שזאת נרכשה על ידי פייסבוק בעלות של 1 מיליארד דולר, החברה הודיעו בהודעה לעיתונות כי הם לוקחים צעד אחורה והופכים להיות 2 מתוך מיליארד משתמשים רגילים.

עוד לא ברור מה הסיבה שגרמה לקווין ומייק לאחר 8 שנים בהם הם מנהלים את הרשת החברתית המצליחה בעולם (לאחר פייסבוק) עם למעלה מ-1 מיליארד משתמשים לעזוב את החברה. בהודעה נכתב:

“מייק ואני (קווין) רוצים להודות על ה-8 שנים באינסטגרים ו-6 שנים עם פייסבוק. גדלנו מ-13 עובדים ללמעלה מ-1000 עובדים עם משרדים מסביב לעולם שבונים מוצרים שאהובים על למעלה מ-1 מיליארד משתמשים. אנחנו כעת מוכנים לפרק הבא בחיינו. עוד נכתב בהודעה “אנו לוקחים לעצמנו הפסקה בכדי לחקור את הסקרנות והיצירתיות שבנו שוב. לבנות דברים חדשים אשר דורשים מאיתנו לקחת צעד אחורה, להבין מה מעורר השראה ולהתאים את זה למה שהעולם צריך, זה מה שאנחנו מתכננים לעשות.”

בנוסף עוד נכתב כי השניים נשארים עם ציפיות והתרגשות למה שחובה בתוכו העתיד עבור אינסטגרם ופייסבוק בשנים הקרובות. וכעת הם נהפכים להיות עוד 2 משתמשים ממיליארד.

שתפו כתבה
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David עורך משנה
עקוב:
ממקימי האתר ועורך משנה | פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם TechIT. | סלולרי: iPhone 14 Pro Max מחשב: MacBook Pro Late 2018 15" טאבלט: iPad Pro 11" שעון חכם: Apple Watch Ultra