לזמן מוגבל: חברת KSP מציעה מבצע התנסות במוצרי Huawei לשבועיים

אלדד מטמון | Eldad Matmon
פורסם על ידי אלדד מטמון | Eldad Matmon - עורך ראשי

חברת KSP, אחת הרשתות הגדולות למוצרי טכנולוגיה וחשמל, ויבואנית רשמית של מוצרי וואווי (Huawei) מודיעה על מבצע 14 ימי התנסות במכשירי Huawei השונים. שימו לב שהמבצע יסתיים בסוף חודש אוקטובר.

במסגרת המבצע, לקוח הרוכש את המוצר יהיה זכאי להחזירו עד 14 ימים מתאריך הרכישה. במידה ולא יהיה שבע רצון מהמוצר יוכל לקבל את כספו בחזרה. ההחזרה תבוצע במלוא תמורת הרכישה, גם אם נעשה שימוש במוצר ובתנאי שלא בוצע נזק למכשיר. את המוצר ניתן יהיה להחזיר באמצעות הגעה לכל אחד מ- 52 הסניפים של KSP הפרוסים ברחבי הארץ.

שימו לב שהמוצרים שבמבצע אינם כוללים את סדרת ה-Mate 20 החדשה שזה עתה הושקה בישראל. מבצע זה זמין כלל מכשירי הסמארטפון והטאבלט של Huawei, ובהתאם לזמינותם בסניפים השונים ובחנות האונליין. המבצע יסתיים בתאריך ה31 באוקטובר 2018.

בין המוצרים שבמבצע תוכלו למצוא את מכשירי ה-P20 Lite, P20 Pro, טאבלט ה-MediaPad T5 10 ועוד.
לפרטים המלאים, ניתן לבקר באתר KSP.

שתפו כתבה
פורסם על ידי אלדד מטמון | Eldad Matmon עורך ראשי
ממקימי האתר ועורך ראשי | מנהל מוצר ביום וסקרן טכנולוגי בכל רגע נתון. אוהב פיתרונות טכנולוגים ותמיד מחפש את הדבר המרגש הבא שישתלט על העולם. נהנה מכל העולמות וכל מערכות ההפעלה ובעל זוית ביקורתית על כל חידוש שיוצא. בעל ניסיון רב בכתיבה טכנולוגית וכן הופעות טלוויזיוניות ב׳סוגרים עניין׳ עם שי גולדן בערוץ 13. ממקימי אתר The Verifier, יוצא איחוד האתרים GSM-Israel ו-TechIT של אבי דוד. | סלולרי: iPhone 14 Pro סלולרי: Pixel 7 Pro שעון חכם: Apple Watch S7 שעון חכם: Pixel Watch
Leave a comment

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *