חברת Huawei מחדשת ומשפרת את הפעילות שלה בישראל

אלדד מטמון | Eldad Matmon
פורסם על ידי אלדד מטמון | Eldad Matmon - עורך ראשי

לאחר ששיאומי השיקה את החנות הישראלית הראשונה שלה והצהירה על הרצון בהגברת מעורבות המותג בשוק ישראלי, מצטרפת ענקית הטכנולוגיה הסינית נוספת, וואווי (Huawei), ומודיעה הבוקר (שישי) על ארגון מחדש של מערך השירות, השיווק והמכירות שלה בישראל. עדיין לא מדברים על חנות פיזית רשמית.

הגדרת היבואנים הבלעדיים בישראל

הבוקר מכריזה החברה על מינויין של מספר חברות כיבואניות בלעדיות בישראל, ביניהן החברות באג, רונלייט (המייבאת גם את LG בישראל) ורשת חנויות המחשבים KSP, בנוסף למגעים מתקדמים בנושא עם חברות הסלולר פלאפון, פרטנר, סלקום, הוט מובייל ואחרות. החברה צפויה להכריז על יבואניות רשמיות במהלך השבועות הקרובים.

שיפור שירות התיקונים

בנוסף, מודיעה החברה היום על בחירתה בחברת CPM כנותנת השירות הרשמית של וואווי בישראל, והתחייבה על חידוש מלאי חלפים ואביזרים בכל נקודות התיקון והמכירה הרשמיות וכן במעבדות התיקונים של חברות הסלולר בארץ. בנוסף לבחירתה כנותנת השירות הרשמית של וואווי, חברת CPM היא גם נותנת השירות הבלעדית של טושיבה, לנובו ופוג’יטסו.

לדברי חוזה גאנג, מנכ”ל Huawei בישראל, יוון, וקפריסין: “חברת וואווי שמה בראש מעייניה את שביעות רצונם של לקוחותיה. על מנת לספק את השירות הטוב, המהיר והיעיל ביותר ללקוחותינו בישראל, ביצענו ארגון מחדש של פריסת החברה והאופרציה וחתמנו על הסכמי שירות ומכירות חדשים.  בנוסף, דאגנו לחידוש מלאי חלפים ואביזרים בכל נקודות המכירה הרשמיות וכן במעבדות התיקונים של חברות הסלולר בארץ”

כבר בימים הקרובים תציע החברה לרכישה ביבוא רשמי את מכשיריה המתקדמים ביותר, ביניהם גם מכשיר הדגל ה-P20 וה- P20 פרו.

שתפו כתבה
פורסם על ידי אלדד מטמון | Eldad Matmon עורך ראשי
עקוב:
ממקימי האתר ועורך ראשי | מנהל מוצר ביום וסקרן טכנולוגי בכל רגע נתון. אוהב פיתרונות טכנולוגים ותמיד מחפש את הדבר המרגש הבא שישתלט על העולם. נהנה מכל העולמות וכל מערכות ההפעלה ובעל זוית ביקורתית על כל חידוש שיוצא. בעל ניסיון רב בכתיבה טכנולוגית וכן הופעות טלוויזיוניות ב׳סוגרים עניין׳ עם שי גולדן בערוץ 13. ממקימי אתר The Verifier, יוצא איחוד האתרים GSM-Israel ו-TechIT של אבי דוד. | סלולרי: iPhone 14 Pro סלולרי: Pixel 7 Pro שעון חכם: Apple Watch S7 שעון חכם: Pixel Watch