אפליקציות

אפליקציית WhatsApp מוסיפה סטיקרים לשירות

אפליקציית המסרים הפופולרית ווטסאפ (WhatsApp) זוכה למספר רב של עדכונים לאחרונה, וביניהם קישור חשבונות ומצב החופשה שמאפשר לכם להתנתק מהודעות לתקופה מוגבלת, ערכת הנושא השחורה למשתמשי iOS שתצא בקרוב וגם אפשרות הנעילה הביומטרית. כעת ווטסאפ מוסיפה את האפשרות לשלב סטיקרים בשיחות.

את הסטיקרים יכולתם למצוא עד עכשיו בעיקר באפליקציית הפייסבוק מסנג’ר וכמובן גם בטלגרם (שם הקמנו ערוץ חדש לאחרונה). כעת פייסבוק, החברה ששולטת היום בווטסאפ, מביאה את אותם סטיקרים גם לווטסאפ.

למי זה מגיע?

הפיצ’ר החדש רלוונטי לכל המשתמשים בפלטפורמות ה-iOS ואנדרואיד וזמין לשימוש כבר עכשיו.  באנדרואיד תצטרכו לוודא שאתם נמצאים על גרסה 2.18.329 ומעלה ומשתמשי iOS יקבלו את הפיצ’ר בגרסה 2.18.100 של האפליקציה, בתנאי שגרסת ה-iOS היא מעל 7. תמיכה בפיצ’ר לאפליקציה על פלטפורמת Windows Phone תגיע בהמשך.

העדכון החדש מביא איתו 12 חבילות שונות של סטיקרים, אשר את מרביתם תזהו מהפייסבוק מסנג’ר. כל הסטיקרים ניתנים להורדה בחינם ואף ניתנת האפשרות להוריד נוספים מחנות האפליקציות. חבילות סטיקרים נוספות צפויות להתווסף אוטומטית בעתיד.

אז איך משתמשים?

משתמשי אנדרואיד – כשייתווסף לכם הפיצ’ר, לחצו על על אייקון האימוג’י שבשורת הכתיבה. בתחתית התיבה שתפתח יתווסף לכם אייקון חדש של סטיקר דרכו תוכלו להגיע אל כל חבילות הסטיקרים.

משתמשי iOS – לאחר העדכון הרלוונטי, אייקון הסטיקר יופיע אצלכם כבר בשורת הכתיבה בצורה נוחה. לחיצה עליו תוביל אתכם לכל חבילות הסטיקרים.

שימו לב! במידה וגרסת הווטסאפ שלכם מעודכנת אבל אתם לא רואים את הסטיקרים, גבו את כל השיחות והמדיה הקשורים לווטסאפ, הסירו את האפליקציה והתקינו אותה מחדש. בהתקנה מחדש האפליקציה מושכת מהשרת את הגרסה העדכנית ביותר.

קיבלתם את הסטיקרים החדשים? שתפו אותנו בתגובות בחבילת הסטיקרים שהכי מלהיבה אתכם

דרך
WABETAINFO
תגיות
להמשך קריאה

אלדד מטמון | Eldad Matmon

ממקימי האתר והעורך הראשי. Eldad@theverifier.co.il בעל ניסיון עשיר בכתיבה באתרים טכנולוגיים ומשיכה לא מוסברת לתחום. לא מסוגל להתחייב למכשיר אחד ואוהב להתנסות בממשקים ומערכות הפעלה שונות. גילוי נאות: עובד יבמ ישראל אך כל הכתוב באתר משקף את דעתי הבלעדית ואינו מייצג בשום צורה את חברת יבמ.
Back to top button
Close