דיווחים: הפיקסל 3 לא שומר חלק מהתמונות המצולמות

כתב אורח - אוריה מימון

בתחילת החודש השיקה גוגל את הדור השלישי בסדרת מכשירי הפיקסל שלה – Pixel 3 ו-Pixel 3 XL. כבר בדור השני קיבלו המכשירים ציונים גבוהים במבחני המצלמות ומכון הביקורות הידוע DxOMark אף דירג את מצלמות הדור השני בציון של 98 נקודות, נקודה מעל האייפון X. אך למרות איכות הצילום, מספר דיווחים עולים כעת כי כמה ממכשירי הסקירה שהגיעו לכתבים בעולם, אינם שומרים את התמונות המצולמות.

מכשירי ה-Pixel 3 | תמונה: גוגל

דיווח שמצליח לקבל הד ברשת, מספר כי תמונות שצולמו עם המצלמה של מכשיר הפיקסל 3XL אינן נשמרות בגלריית המכשיר או בכלל, דבר שלכולנו ברור שיכול להיות מתסכל מאוד.  אחד האנשים שדיווחו על התקלה הוא דיויד אימל (David Imel), כתב באתר Android Authority, שצייץ “צילמתי כמה תמונות באמצעות הפיקסל 3XL שקיבלתי לסקירה אבל הן פשוט לא נשמרות. חשבתי שאני עומד להשתגע”.

דיווחים נוספים בנושא הגיעו מקהילת הפורומים Reddit ואף צויינו על ידי משתמשים בפורום התמיכה של מוצרי גוגל. גוגל טרם הגיבה לנושא בצורה רשמית.

יש פיתרון זמני

עד שגוגל תגיב באופן רשמי ישנן כמה דברים שאפשר לעשות כדי להימנע מהתקלה:

  1. וודאו כי מצב חיסכון בסוללה כבוי כאשר אתם לוקחים את התמונות.
  2. המתינו כמה שניות לאחר צילום התמונה ורק לאחר מכן תצאו מהאפליקציה.

הפיקסל 3 לא לבד

באותם פורומים בהם עלו הדיווחים על הפיקסל 3, עלו דיווחים נוספים ממשתמשים שסיפרו שאותה תקלה הופיעה אצלם גם במכשירי נקסוס 5 והנקסוס 6P, וככל הנראה שפיתרון התקלה ייקח קצת זמן יותר מהצפוי. משתמשים אחרים אף דיווחו על תקלה דומה גם במכשירים של יצרניות אחרות, כמו Galaxy S9 ו-Moto Z2 אשר השתמשו באפליקציית המצלמה של גוגל, מה שעשוי להצביע כי הבעיה היא תוכנתית נקודתית באפליקציה מאשר בעיה כללית באנדרואיד או מכשירים ספציפיים. נמתין לתגובתה של גוגל.

חוויתם חוויה דומה בזמן צילום עם אפליקציית המצלמה של גוגל? שתפו אותנו בתגובות עם דגם המכשיר שלכם

שתפו כתבה
Leave a comment

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *