הצצה ראשונה: Project Stream שרות הגיימינג החדש של גוגל

אבי דוד | Avi David
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David - עורך משנה

רק לפני מספר ימים דיווחנו כאן ב-The Verifier כי חברת גוגל משיקה ניסוי בשם “Project Stream” אשר יאפשר למשתמש להזרים משחקים דרך דפדפן ה-Google Chrome. קיבלנו הזמנה להתנסות בשרות אשר נמצא כעת בשלב הניסוי:

מי שמאפשרת לגוגל לבצע את הניסוי היא יצרנית הגיימינג Ubisoft אשר מביאה לשרות את הכותר החדש שהושק לפני מספר ימים ה-“Assassin’s Creed Odyssey”. המשחק עצמו זהה לחלוטין לזה המגיע לפלטפורמת ה-PC, ה-Xbox One וה-PS4. הגדרות המשחק אף הן זהות ומאפשרות למשתמש לשלוט על בקרת הקול, התמונה וכמובן שינוי הלחצנים בשלט הבקר של ה-Xbox או ה-PS, ולמי שמכם שדווקא מעוניין, יכול להחליף בכל רגע נתון את השליטה במשחק בעכבר ומקלדת.

ל-The Verifier נודע כי הניסוי יסתיים בחודש ינואר הקרוב וכי חברת גוגל מתכוונת להציג את השרות ולפתוח אותו לניסוי רחב עם יצרניות משחקים נוספות בחודש מאי 2019 במהלך ארוע המפתחים השנתי של החברה ה-Google I/O.

ניתן לשחק עם בקר השלט או במקלדת ועכבר בכל זמן נתון \ צילום: אבי דוד The Verifier

עוד נודע, כי גוגל מתכוונת להשיק את שרות הגיימינג ה-Project Stream (שם זמני) בשנה הבאה וכי מחירו אינו ידוע. אנו למדים כי גוגל תשיק את השרות כמנוי חודשי מתחדש והוא צפוי לתת למיקרוסופט את התשובה שלה לשרות הסטרימינג ה-Xbox אשר יושק אף הוא מתישהו ב-2019 וזה יהיה זמין גם במובייל וגם בפלטפורמות ה-PC וה-Mac.

שתפו כתבה
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David עורך משנה
עקוב:
ממקימי האתר ועורך משנה | פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם TechIT. | סלולרי: iPhone 14 Pro Max מחשב: MacBook Pro Late 2018 15" טאבלט: iPad Pro 11" שעון חכם: Apple Watch Ultra
Leave a comment

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *