טכנולוגיה ואינטרנט

מנטיס ויז'ן תציג את יכולות שידור התוכן בתלת מימד ב-Samsung CEO Summit

לאחר שהודיעה על שותפות עם חברת הטלקום צ'יינה מובייל, מודיעה השבוע חברת מנטיס ויז'ן (Mantis Vision), המפתחת טכנולוגיות מתקדמות לצילום וחישה בתלת-מימד (3D), כי תציג בועידת Samsung CEO Summit שתערך היום (ה') בסן פרנסיסקו סריקה בתלת-מימד של אנשים בתנועה, בקצב של 30 פריימים בשניה (fps) ושידור בזמן אמת של תוכן בתלת מימד לסמארטפונים של סמסונג.

מנטיס ויז'ן | תמונה: Mantis Vision

מנטיס ויז'ן, אשר פיתחה יכולות סריקה באיכות גבוהה בתלת מימד, מבוססות על טכנולוגית האור המובנה, תציג בועידה יכולות מתקדמות הנוגעות לסנכרון מצלמות העומק של החברה, כך שאפשר יהיה להעביר תוכן תלת-מימדי בשידור חי דרך מספר פלטפורמות בו זמנית. יכולות אלו מאפשרות שידור ישיר של תוכן תלת מימדי הנצרך בצד אחד של העולם, למכשירים ניידים הנמצאים במקום אחר, ולשיתוף בזמן אמת.

"מנטיס ויז'ן מאפשרת כיום לסרוק בתלת מימד ולשתף בזמן אמת את חוויות היומיום דרך מכשירים ניידים ומשקפי מציאות מדומה ורבודה", אמר מנכ"ל ומייסד מנטיס ויז'ן, גור אריה ביתן. עוד הוסיף ביתן כי: "אמצעים אלו יהוו בעתיד הקרוב את המרכיב המרכזי להאצת פלטפורמות 5G החדשות. אנו נרגשים מהתמיכה המתמשכת של סמסונג ומההזדמנות להגיע לשווקים נרחבים ביחד".

לדברי דוד גולדשמידט, סגן נשיא ודירקטור מנהל של קרן סמסונג קטליסט: "אירוע CEO Summit של סמסונג נוסד על מנת לעודד דיונים אודות טכנולוגיות חדשניות שעשויות להשפיע ולעצב את העתיד, וכן לבחון אסטרטגיות להאצת אימוצן. אנו גאים לארח כמה מהמוחות המובילים בתחומי המדע, הטכנולוגיה והעסקים ואשר ישתפו מתובנותיהם בהתפתחויות האחרונות בתחומים אלו. זו תהיה הזדמנות לדון ולהדגים כיצד טכנולוגיות חדשניות עשויות להשפיע על האינטראקציה שלנו עם הסביבה וליצור שווקים חדשים".

לטכנולוגיית האור המובנה של מנטיס ויז'ן, המוגנת בפטנט, יתרונות משמעותיים ברזולוציה ובדיוק, המאפשרים את הביצועים הטובים ביותר בשׁוּק. למנטיס ויז'ן משרדים בישראל, סין, ארה"ב וסלובקיה.

תגיות
הראה עוד

אלדד מטמון | Eldad Matmon

ממקימי האתר והעורך הראשי. Eldad@theverifier.co.il בעל ניסיון עשיר בכתיבה באתרים טכנולוגיים ומשיכה לא מוסברת לתחום. לא מסוגל להתחייב למכשיר אחד ואוהב להתנסות בממשקים ומערכות הפעלה שונות. גילוי נאות: עובד יבמ ישראל אך כל הכתוב באתר משקף את דעתי הבלעדית ואינו מייצג בשום צורה את חברת יבמ.
Back to top button
Close