טכנולוגיה ואינטרנט

מנטיס ויז’ן הישראלית חוברת לענקית הסינית צ’יינה מובייל לקידום אינטרנט בדור החמישי

חברת מנטיס ויז’ן (Mantis Vision) הישראלית, המפתחת טכנולוגיות מתקדמות לצילום וחישה בתלת-ממד (3D), מודיעה היום (ג’) על חבירתה לענקית הסינית China Mobile לקידום אינטרנט במהירות 5G. חברת צ’יינה מובייל (China Mobile) היא חברת התקשורת הסלולארית הגדולה בסין, והמפעילה הגדולה בעולם, עם למעלה מ-902 מיליון מנויים.

במהלך וועידת IoT Developer של חברת צ’יינה מובייל, שהתקייימה בסין בחודש ספטמבר האחרון, הציג מנכ”ל מנטיס ויז’ן, גור אריה ביתן, את טכנולוגית תלת המימד הרב-תכליתית של החברה בזמן אמת, המאפשרת שיתוף של מציאות מדומה בשידור חי, באמצעות מכשירים ניידים. מנטיס ויז’ן אף השתתפה גם בפגישה מרכזית עם בכירים מחברות מובילות בסין וביניהן אינטל, קוואלקום, וואווי, נוקיה, אריקסון ועוד עבור קידום הטכנולוגיה ברשת הדור החמישי.

מנטיס ויז’ן, מתמחה בפיתוח וייצור טכנולוגיות מתקדמות לצילום וחישה בתלת-ממד (3D) למגוון שימושים, החל ממצלמות לסמארטפונים ואולפני תלת-ממד מקצועיים, ועד לסורקי תלת-ממד ליישומים תעשייתיים. המוטיבציה של מנטיס ויז’ן ברכישת Alces טמונה בטכנולוגיה שפיתחה בתחום הצילום והחישה בתלת-ממד בטכנולוגיית “אור מובנה”. רק לפני מספר חודשים הודיעה החברה על שיתוף פעולה עם הענקית הסינית שיאומי (Xiaomi) שכלל הטמעת מצלמת תלת-המימד שפיתחה בסמארטפון הדגל, ה- Mi8.

לטכנולוגיית האור המובנה של מנטיס ויז’ן, המוגנת בפטנט, יתרונות משמעותיים ברזולוציה ובדיוק, המאפשרים את הביצועים הטובים ביותר בשׁוּק.

מנכ”ל מנטיס ויז’ן, גור אריה ביתן | תמונה: Mantis Vision

לדברי מנכ”ל ומייסד מנטיס ויז’ן, גור אריה ביתן: “אנו נרגשים להצטרף לברית העיסקית בנושא 5G של חברת China Mobile ולראות את הטכנולוגיה שפיתחנו חודרת לשוק הסיני. רוחב פס של 5G בהחלט יאיץ את הביקוש בשוק עבור תוכן תלת מימדי ויאפשר לצרכנים חוויות מדהימות במציאות מדומה. בקרוב אנו מתכוונים להרחיב את שיתופי הפעולה שלנו עם חברות תקשורת מרכזיות נוספות בארה”ב ובאירופה”.

דירקטור התקשורת של מנטיס ויז’ן בסין, בנסון האו, הוסיף ואמר: “מנטיס ויז’ן סין הדגימה הצלחה בדוכן של צ’יינה מובייל ב-IoT EXPO בסין. המבקרים בתערוכה הופתעו מהטכנולוגיה המובילה של מנטיס ויז’ן, והראו עניין וסקרנות רבה”.

אודות Mantis Vision:

חברת מנטיס ויז’ן (Mantis Vision) היה חברה המפתחת טכנולוגיות צילום וסריקה בתלת-ממד למגוון שימושים, החל במצלמות וחיישני תלת-מימד לטלפונים ניידים ועד סורקי ומנועי תלת-מימד מקצועיים לחברות OEM. הטכנולוגיה של מנטיס ויז’ן הופכת בקלות אובייקטים, מקומות ואנשים לתוכן דיגיטלי תלת-מימדי ברזולוציה גבוהה, בזמן אמת.  החברה הוקמה בשנת 2005 בישראל ויש לה כיום ארבעה מרכזים בישראל, בארה”ב, בסלובקיה ובסין. החברה מעסיקה 160 עובדים ברחבי העולם ובראשה, גור אריה ביתן, המשמש כמנכ”ל החברה.

חברת מנטיס ויז’ן טכנולוגיות (MantisVision Technologies), הינה חברה אקסקלוסיבית למנטיס ויז’ן בשוק הסיני. מנטיס ויז’ן טכנולוגיות ממוקמת בשנגחאי, עם משרדים בבייג’ינג ושנזן.

תגיות
להמשך קריאה
Back to top button
Close