המצלמה של ה-Mate 20 תספור לכם קלוריות, תזהה אתרים ותשלוט בצבעים בזמן אמת

אלדד מטמון | Eldad Matmon
פורסם על ידי אלדד מטמון | Eldad Matmon - עורך ראשי

הדלפה חדשה ומרעישה במיוחד הגיעה לרשת, כשהיא חושפת את עיקר הפיצ’רים שמצלמת ה-Mate 20 של וואווי (Huawei) הולכת לכלול וביניהם: ספירת קלוריות, זיהוי אתרים תיירותיים ושליטה בצבעי התמונה בזמן אמת.

[videopress tBrkdaCG permalink=”false”]

סרטון חדש שנראה כמו טיזר מבית וואווי, יצא לרשת כשהוא מדגיש את יתרונות המצלמה החדשה והחכמה במכשיר אותו תשיק החברה בשבוע הבא בלונדון. הסרטון שם במרכז את המעבד Kirin 980 בעל האינטילגנציה המלאכותית, שיסייע למצלמה ולמכשיר לבצע פעולות חכמות בזמן האמת.

בסרטון נראתה הדגמה של המצלמה, כשהיא מכוונת אל מנת פלאפל, מזהה את סוג המנה ומדווחת על כמות הקלוריות שאנחנו הולכים לאכול. בסצינה אחרת נראית המצלמה מכוונת אל אתרים תיירותיים כאשר בועות מידע צצות ומסייעות בידע כללי על האתר בו אנו נמצאים. בשתי סצנות נוספות בסרטון, נראית המצלמה מכוונת אל אנשים המצולמים בווידאו, כאשר הצבעים סביבם משתנים, ספק אם בזמן אמת או לאחר צילום.  עוד נראו בסירטון כמה סצנות המבטיחות צילום בזום מאקרו מתקדם במיוחד, חוויית גיימינג מהירה מהרגיל, וסוללה שמחזיקה לאורך זמן ונטענת במהירות.

דיווחים ותמונות נוספות מהחברה עצמה מראים כי אנחנו צפויים לראות גם מערכת קירור מתקדם, שעל פי אותן תמונות, תשמור על קור רוח במצבי קיצון.

אין ספק שה-Mate 20 הוא אחד המכשירים המצופים ביותר השנה, והוא צפוי להיחשף במלואו ב-16 באוקטובר בלונדון. אנחנו נהיה שם לדווח לכם ישירות מהשטח אז המשיכו להישאר איתנו מעודכנים בפייסבוק ובהתראות האתר.

שתפו כתבה
פורסם על ידי אלדד מטמון | Eldad Matmon עורך ראשי
עקוב:
ממקימי האתר ועורך ראשי | מנהל מוצר ביום וסקרן טכנולוגי בכל רגע נתון. אוהב פיתרונות טכנולוגים ותמיד מחפש את הדבר המרגש הבא שישתלט על העולם. נהנה מכל העולמות וכל מערכות ההפעלה ובעל זוית ביקורתית על כל חידוש שיוצא. בעל ניסיון רב בכתיבה טכנולוגית וכן הופעות טלוויזיוניות ב׳סוגרים עניין׳ עם שי גולדן בערוץ 13. ממקימי אתר The Verifier, יוצא איחוד האתרים GSM-Israel ו-TechIT של אבי דוד. | סלולרי: iPhone 14 Pro סלולרי: Pixel 7 Pro שעון חכם: Apple Watch S7 שעון חכם: Pixel Watch
Leave a comment

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *