כשבוע לפני אירוע ההכרזה: דגם חדש של Chromecast נחשף בטעות

אלדד מטמון | Eldad Matmon
פורסם על ידי אלדד מטמון | Eldad Matmon - עורך ראשי

הדלפות של מוצרים אנחנו כבר מכירים. מספיק שיש עובד אחד או אדם מבפנים שמעביר מידע החוצה וכל הרשת כבר גועשת, כפי שקרה לאחרונה עם הפיקסל 3 ומוצרים נוספים, אך בסוף השבוע קרתה “תקלה” שמאשרת בוודאות מוצר אחד נוסף שייחשף באירוע ההכרזה השנתי של גוגל Chromecast 3.

מקרה החשיפה הראשון קרה ברשת Best Buy בארצות הברית, שם לקוח תמים פשוט אסף את הדגם החדש מהמדף והגיע איתו לקופה. הקופאי, שניסה להעביר את הברקוד של המוצר מספר פעמים ללא הצלחה, פשוט חיפש את המוצר ידנית וחייב את הלקוח בעלות דגם ה-Chromecast 2 בעלות של 35 דולרים. כשהגיע אותו לקוח לביתו גילה שהדגם שקנה אינו הכרומקאסט 2 אלא דגם חדש לגמרי שטרם הושק, ולכן למעשה אותו קופאי לא הצליח להעביר אותו בקופה.

מקרה נוסף קרה ברשת אמריקאית נוספת וולמארט (Walmart) שהם הוצע לרכישה פריט מעניין אף יותר. באותה חנות הונחה על המדף “ערכת טלוויזיה חכמה” שכוללת את דגם הכרומקאסט החדש והרמקול החכם Home Mini.

Home Mini + Chromecast 3 | תמונה: Reddit

בשני המקרים ככל הנראה מדובר בטעות אנוש שכן הדגם החדש או הערכה לא היו צריכים להגיע למדפים’ אך כנראה יהיה זמינים לרכישה כבר ביום ההכרזה או יום לאחר מכן.

על פי התמונות ניתן לראות שגוגל שומרת על העיצוב העגול ומלטשת אותו מעט. בנוסף, לצערנו לא נראה חיבור USB-C במוצר החדש אך מצד שני אנחנו צפויים לקבל יכולות בלוטות’ חדשות שטרם ידוע מה יהיה תפקידן.

גלריה: תמונות המוצר החדש

 

שתפו כתבה
פורסם על ידי אלדד מטמון | Eldad Matmon עורך ראשי
עקוב:
ממקימי האתר ועורך ראשי | מנהל מוצר ביום וסקרן טכנולוגי בכל רגע נתון. אוהב פיתרונות טכנולוגים ותמיד מחפש את הדבר המרגש הבא שישתלט על העולם. נהנה מכל העולמות וכל מערכות ההפעלה ובעל זוית ביקורתית על כל חידוש שיוצא. בעל ניסיון רב בכתיבה טכנולוגית וכן הופעות טלוויזיוניות ב׳סוגרים עניין׳ עם שי גולדן בערוץ 13. ממקימי אתר The Verifier, יוצא איחוד האתרים GSM-Israel ו-TechIT של אבי דוד. | סלולרי: iPhone 14 Pro סלולרי: Pixel 7 Pro שעון חכם: Apple Watch S7 שעון חכם: Pixel Watch
Leave a comment

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *