מסתורי: חברת סמסונג תערוך ארוע הכרזה למכשיר גלקסי בתאריך ה-11 באוקטובר

כתב אורח - אוריה מימון

באופן מפתיע משחררת סמסונג לרשת טיזר ובו, ארוע הכרזת גלקסי חדש בתאריך ה-11 באוקטובר. כאמור, לפי ההכרזות הקלנדריות של החברה הכרזה זו אינה הייתה צפויה משום שהחברה השיקה את דור מכשירי הגלקסי 9 בחודש מרץ ואילו את מכשיר הנוט 9 לפני חודש ימים.

תמונה: CNET

על פי הטיזר ששיחררה החברה ניתן להסיק שמדובר במכשיר בעל יכולות צילום אופטי שלא נראו קודם לכן ועם מצלמה בעלת זום אופטי של פי ארבעה מזווית המצלמה “4x fun” זה לא ברור על איזה מכשיר גלקסי תכריז אבל בהחלט נראה שהחברה מתרכזת במכשיר שיעזור לנו לבטא את עצמנו טוב יותר מבעבר.

על פי הטיזר וכפי שהזכרנו, ככל הנראה מדובר בסמארטפון בעל יכולות צילום מתקדמות או שבעצם טלפון למעמד הביניים בעל 4 מצלמות.

צילום: אלדד מטמון The Verifier

ישנן סברות שזו גם יכולה להיות שובה של סדרת המצלמות Pocket וסמארטפון של הסדרה ה-Galaxy Zoom ששימש גם כסמארטפון וגם כמצלמת כיס דיגטלית או שבעצם מדובר בסמארטפון שמדובר לאחרונה ברשת בהד גדול, הסמארטפון המתקפל הראשון של סמסונג. כמו כן, ניתן להסיק שנראה שדרוג בגרסת המחשוב של סמסונג כמו Chromebook חדש או טאבלט Galaxy Book שבא להתחרות במחשבי הלוח של Microsoft שצפויים להיות מוכרזים עוד שבועיים בתחילת אוקטובר.

ארוע זה מגיע חודש לאחר אירוע ההכרזה של אפל בו חשפה את שלושת האיפונים ה-Xr, Xs, Xs Max ואת סדרת השעונים הבאה ה-Apple Watch 4 Series

כרגע לא ניתן לדעת בוודאות על מה תכריז חברת סמסונג באירוע אבל בטוח שיהיה מעניין ואנו מצפים בקוצר רוח לארוע זה ובכלל לתקופה עמוסה ארועי הכרזות .

על מה לדעתכם תכריז סמסונג בארוע? שתפו אותנו בתגובות >>>

שתפו כתבה