אנדרואיד

אתר גוגל חושף את צבעי צמד מכשירי ה-Google Pixel 3 וה-Pixel 3 XL

רק אמש העלתה חברת גוגל עמוד בחנות האונליין של החברה אשר מציג את הספרה 3. גם ההזמנה שנשלחה לעיתונאים ואנשי המדיה שתערך ב-9 באוקטובר בניו יורק, אף ההזמנה אישרה כי מדובר בדגם השלישי של צמד מכשירי הפיקסל המוצליח מבית גוגל.

ההזמנה של גוגל לאנשי המדיה – I <3 NY \ צילום: גוגל

אתר מבית גוגל יפן מציג עמוד נחיתה ובו ניתן לראות בברור את צבעי המכשיר שעד כה לא היו ידועים במלואם. אז נכון, גם השנה נקבל את דגמי השחור והלבן, אין את צבעי הפנדה או צבעים משוגעים, אבל דווקא צבע אחד מאוד משך לנו את העין, הצבע השלישי הוא ירוק זוהר, אותו צבע שגוגל עושה בו שימוש למוצרים שלה ואף אפשר למצוא אותו בתור הכפתור הכיבוי והדלקה במכשירי הפיקלס 2.

מכפתור לצבע של ממש וכך הוא נראה הפיקסל 3 בצבע הירוק. שתפו אותנו בתגובות, אתם יותר שחור או לבן, או שדווקא בא לכם על הצבע החדש?

דרך
The Verge
מקור
גוגל יפן
תגיות
להמשך קריאה

אבי דוד | Avi David

ממקימי האתר ועורך משנה Avi@theverifier.co.il פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם Techit. סלולרי: iPhone X / 256GB מחשב: iMac 27 5K שעון חכם: Apple Watch Series 4 LTE טאבלט: iPad Pro 10.5 2018
Back to top button
Close