לפני כולם: מערכת ההפעלה ה-iOS 12.1 בגרסת הפיתוח תשוחרר בשבוע הבא [עדכון: שוחררה למפתחים]

אבי דוד | Avi David
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David - עורך משנה

למערכת The Verifier נודע מוקדם יותר היום (חמישי) כי חברת אפל תשחרר את גרסת הפיתוח הראשונה של מערכת ההפעלה ה-iOS 12.1 אשר תביא עימה את שיחות ה-FaceTime המרובות משתתפים (כפי שחשפנו את הפיצ’ר למעלה משנה), תיקוני באגים ומספר חידושים קטנים כבר בשבוע הבא בין הימים רביעי לשישי. הגרסה אינה צפויה להכיל מספר גדול של פיצ’רים, אשר אלה נזכה לראותם רק בגרסאות של 12.2 ו-12.3 אשר ישוחררו בחודשי מרץ ויוני 2019.

לחדי העין: אמש במהלך אירוע “החשיפה” של האייפונים והאפל ווטש אפל הציגה שקופית ובה ניתן את גרסאות ה-iOS 12.1 וה-watchOS 5.1 \ צילום: צילום מסך

מלבד מערכת ההפעלה ה-iOS 12.1, אפל תשחרר את גרסאות הפיתוח של watchOS 5.1 אשר תכלול את הפיצ’רים החדשים של א.ק.ג ומדידת הדופק החדשים בגרסה הנ”ל ואלה יהיו זמינים לכלל המשתמשים בסתיו הקרוב. מלבד השעון, גם tvOS 12.1 ו-macOS Mojave 10.14.1 תשוחרר אף היא בגרסת הפיתוח הראשונה.

אפל צפוייה להשיק את הגרסאות הסופיות של העדכון הראשון כבר בחודש נובמבר הקרוב, רגע לפני הכניסה לתקופת החגים בארה”ב כאשר לשם מכוונת אפל על מנת להניע את המכירות לאותה התקופה.

אנו ב-The Verifier כמובן נעדכן בעת יציאות גרסאות הפיתוח בשבוע הבא, ואל נשכח: מערכת ההפעלה ה-iOS 12 וה-watchOS 5 אף היא תצא באותו היום למשתמשים עדכון OTA בחינם לאייפון אייפד אייפוד טאץ’ ושעוני האפל ווטש סדרה 1 ומעלה. שימו לב כי הסדרה הראשונה לא תקבל את העדכון לשעון.

עדכון 09/13: מערכת ההפעלה ה-iOS 12.1 נצפתה בתוצאות מבחני הביצועים של ה-iPhone Xs אשר הועלו מוקדם יותר היום.

עדכון 18/09: עדכון מערכת ההפעלה ה-iOS 12.1 שוחרר למפתחים וזמין כעת למכשירי האייפון והאייפד. אם מכשיר ה-iOS שברשותכם היה חלק מתהליך הבטא של iOS 12, הבטא הציבורית תשוחרר בימים הקרובים.

שתפו כתבה
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David עורך משנה
עקוב:
ממקימי האתר ועורך משנה | פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם TechIT. | סלולרי: iPhone 14 Pro Max מחשב: MacBook Pro Late 2018 15" טאבלט: iPad Pro 11" שעון חכם: Apple Watch Ultra