טלוויזיה ישראלית

ערוץ One2 מצטרף לחבילת ערוצי One של STING TV ללא תשלום נוסף

אחרי שעלתה חבילת ערוצי ספורט 5 לשירות הטלוויזיה של STING TV, עולה ערוץ ספורט נוסף מבוקש לא פחות – ערוץ One 2. הערוץ עולה במקביל לתחילת הליגה האיטלקית בכדורגל שתשודר בערוץ ויתווסף לחבילת ערוצי One של השירות ללא תשלום נוסף.

הליגה האיטלקית היא אחת מהליגות הבכירות באירופה בה משחקות הקבוצות הגדולות של היבשת, ביניהן: יובנטוס, מילאן, אינטר, רומא, לאציו ונאפולי, אשר לוקחות חלק לאורך שנים רבות במפעלים היוקרתיים – ליגת האלופות והליגה האירופית.

בכל אחת מהקבוצות בליגה האיטלקית משחקים השחקנים הבכירים באירופה כאשר עונת המשחקים הנוכחית עולה מדרגה עם חתימתו של כריסטיאנו רונאלדו ביובנטוס. כמו כן, משחקים שחקנים בכירים נוספים כמו: גונסאלס היגוואין, פאולו דיבאלה, סמי חדירה, מריו מנדז’וקיץ’, איוואן פרישיץ’ ועוד רבים אחרים. במהלך עונה זו הליגה האיטלקית עוברת מהפך כאשר בכל מחזור ישודרו 8 משחקים בשידור ישיר.

הערוץ ישדר במתכונת של 24/7 ויכלול שידורים ישירים וחוזרים של משחקים מהליגה האיטלקית, מגזינים לקראת ולסיכום מחזורי הליגה, ראיונות בלעדיים וכתבות צבע לצד תכניות אירוח ותוכניות אולפן בנושא הליגה האיטלקית. בנוסף, ישודרו בערוץ ענפי ספורט נוספים כגון: מוטורי, אתלטיקה, אולימפי, טניס וספורט אמריקאי. כמו כן, ישולבו בערוץ שידורי ספורט ישראלי כאשר תינתן במה לענפים האולימפיים הישראלים, ביניהם: אתלטיקה, שחיה, התעמלות, גלישה וכיו”ב.

הערוץ ישודר באיכות HD ויעלה ללא תוספת תשלום ב- yes וב- STINGTV ביום שישי ה-17.8, ב- yes ישודר הערוץ באפיק 64 וב- STINGTV יתווסף לחבילת הספורט של ערוצי one.

תגיות
להמשך קריאה

אלדד מטמון | Eldad Matmon

ממקימי האתר והעורך הראשי. Eldad@theverifier.co.il בעל ניסיון עשיר בכתיבה באתרים טכנולוגיים ומשיכה לא מוסברת לתחום. לא מסוגל להתחייב למכשיר אחד ואוהב להתנסות בממשקים ומערכות הפעלה שונות. גילוי נאות: עובד יבמ ישראל אך כל הכתוב באתר משקף את דעתי הבלעדית ואינו מייצג בשום צורה את חברת יבמ.
Back to top button
Close