אפליקציות

אפליקציית My Phone של מיקרוסופט שוחררה בחנות האפליקציות ה-Windows Store

מיקרוסופט מקרבת לבבות: החברה שחררה את אפליקציית ה-My Phone לסנכרן את מכשיר האנדרואיד ישירות לחלונות 10

למי שמכם שצפה בכנס המפתחים השנתי של חברת מיקרוסופט ה-Microsof Buid 2018 שנרך בחודש מאי האחרון, אז הציגה החברה את אפליקציית ה-My Phone אשר מאפשרת לסנכרן את מכשיר האנדרואיד (ובקרוב גם תמיכה חלקית באייפון) ישירות לתוך מערכת ההפעלה חלונות 10.

הדבר יאפשר למשתמש להציג את ההודעות SMS (טקסט) מהמכשיר ישירות בתוך המחשב, ובכך לענות להודעות. לקבל התראות מתוך מכשיר האנדרואיד על גבי המחשב האישי, לצפות בתמונות ואף לערוך אותן ישירות בתוך המחשב והשינוי מתעדכן באופן מלא גם במכשיר. כמובן שניתן לגרור את התמונות ועוד. במיקרוסופט מבטיחים כי זאת לא המילה האחרונה וכי הפיתוח נמשך, ובקרוב אפליקציית ה-My Phone (הטלפון שלי) תאפשר גם לענות לשיחות ואף להוציא שיחות ממכשיר האנדרואיד ישירות בתוך מערכת ההפעלה חלונות 10. בדיוק כפי שאפל עושה עם מחשב המאק האייפון והאייפד.

עוד לא לחצתם “לייק” לעמוד שלנו בפייסבוק? שלא תגידו שלא אמרנו, כל החדשות החמות עדכונים לפני כולם בעמוד הפייסבוק של The Verifier

האפליקצייה אומנם תגיע כחלק מעדכון מערכת ההפעלה ה-RS5 (אבן אדומה עדכון 5) אשר צפוי לצאת בהמשך השנה. אך במיקרוסופט לא מחכים ומשחררים כבר עכשיו את אפליקציית ה-My Phone אשר זמינה להורדה בחנות האפליקציות ה-Windows Store בחינם. אך שימו לב, ניתן יהיה להתקין את אפליקציית ה-My Phone רק על גבי עדכון האפריל 2018.

Your Phone
Your Phone
Developer: ‪Microsoft Corporation‬
Price: Free
  • Your Phone Screenshot
  • Your Phone Screenshot
  • Your Phone Screenshot
  • Your Phone Screenshot
  • Your Phone Screenshot
תגיות
להמשך קריאה

אבי דוד | Avi David

ממקימי האתר ועורך משנה Avi@theverifier.co.il פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם Techit. סלולרי: iPhone X / 256GB מחשב: iMac 27 5K שעון חכם: Apple Watch Series 4 LTE טאבלט: iPad Pro 10.5 2018
Back to top button
Close