גוגל עובדת על פרוייקט “Campfire” שיאפשר להתקין את חלונות 10 על גבי מחשב ה-“Pixelbook” בו זמנית

אבי דוד | Avi David
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David - עורך משנה

מזה חודשים ארוכים ששם הקוד “Campfire” (מדורה שבטית) מופיע בקוד הפיתוח של מערכת ההפעלה ה-Chrome OS. רבים תהו מה הוא אותו שם קוד שמופיע בקוד הפיתוח ונראה שעתה יש גם תשובות. החברה ב-XDA Developers הצליחו לפענח את שם הקוד בכך שחברת גוגל עובדת בימים אלו על האפשרות לבצע התקנה משולבת של 2 מערכות ההפעלה, ה-Chrome OS ומערכת ההפעלה חלונות 10 (Windows 10).

כידוע, מחשבי הפיקסלבוק והכרומבוקס מריצים את מערכת ההפעלה של גוגל ה-Chrome OS אשר מאפשרת למשתמש לגשת לשרותי האינטרנט של גוגל וכל זה מבלי להיות תלוי בגודל האחסון הפנימי של המחשב, דבר אשר מתאים לסטודנטים או כאלה שרק רוצים לגלוש באינטרנט ולשחק במשחקים שלא דורשים מאיץ גרפי חזק.

כרגע פרוייקט ה-Campfire מפותח על מחשב הפיקסלבוק (Pixelbook) של גוגל ועוד לא ידוע אם הוא יגיע למחשבי הכרומבוקס האחרים בשוק. בגוגל מנסים כעת לעבור את אישור הפיתוח אל מול מיקרוסופט שזאת תאשר את תהליך ה”Microsoft’s hardware certification” על מנת שהמשתמשים יוכלו להתקין את מערכת ההפעלה חלונות 10 על גבי המחשב. אך כידוע, מחשבי הפיקסלבוק מגיעים עם 16GB אחסון פנימי, ומערכת ההפעלה חלונות 10 דורשת לפחות 40 גיגה של אחסון פנימי.

[box type=”info” align=”” class=”” width=””]עוד לא לחצתם “לייק” לעמוד שלנו בפייסבוק? שלא תגידו שלא אמרנו, כל החדשות החמות עדכונים לפני כולם בעמוד הפייסבוק של The Verifier

[/box]

אז האם אירוע החומרה של גוגל שיערך ב-4 באוקטובר 2018 יכלול דגם חדש של הפיקסלבוקס עם יותר מקום אחסון והדגמה חיה של 2 המערכות רצות זו לצד זו? והאם בכלל המשתמשים צריכים להתקין את מערכת ההפעלה חלונות על גבי מחשבי הכרומבוקס שכל מטרתם היא גלישה באינטרנט ושימוש במסמכים?

אם יש לכם מחשב כרומבוקס אתם מוזמנים להגיב בתגובות מטה האם הייתם מעוניינים להריץ את 2 מערכות ההפעלה על גבי מחשבכם >>>

שתפו כתבה
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David עורך משנה
עקוב:
ממקימי האתר ועורך משנה | פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם TechIT. | סלולרי: iPhone 14 Pro Max מחשב: MacBook Pro Late 2018 15" טאבלט: iPad Pro 11" שעון חכם: Apple Watch Ultra