פתחו את היומנים: חברת גוגל כנראה ותשיק את מערכת ההפעלה ה-Android P ב-20 באוגוסט

אבי דוד | Avi David
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David - עורך משנה

אנו ממש ביישורת האחרונה רגע לפני שחברת גוגל תשחרר לעולם את מערכת ההפעלה האנדרואיד P (שם זמני). רק לפני מספר ימים, שחררה גוגל את גרסת הפיתוח האחרונה עבור בודקי הבטא והמפתחים. בימים אלו ממש משלימים החברה בגוגל את הגרסה הסופית אשר על פי המדליף הסדרתי Evan Blass, גוגל צפוייה לשחרר את הגרסה הסופית ולכלל המשתמשים כבר בסוף החודש הקרוב. ואם לדייק, ב-20 באוגוסט.

ציוץ של Blass מהשעות האחרונות מציג את לוח השנה כאשר האות P מסומנת בתאריך ה-20 באוגוסט, אותו יום בו אמורה גוגל לשחרר את הגרסה הסופית. בלאסס כבר צדק בעבר, ואם גודל האמינות שיש לנו בו, כל דבר יכול להשתבש (חלילה) ותאריך זה כנראה וישונה.

על פי גוגל, החברה ציינה בכנס המפתחים השנתי שלה, כי היא מתכוונת לעמוד בלוח הזמנים (ונכון לרגע זה היא אכן עומדת בהם ואף הקדימה במעט את שחרור גרסת הבטא החמישית) ותשחרר את הגרסה הסופית של אנדרואיד P ברבעון השלישי של השנה. למי שזוכר, בשנים קודמות גוגל שחררה את עדכון מערכת ההפעלה שלה בסביבות ה-21 באוגוסט, קחו לדוגמה את Oreo אשר שוחררה באותו יום של הליקוי חמה.

מערכת ההפעלה אנדרואיד P תגיע עם שלל חידושים ושיפורים של המערכת. סקירה מלאה תעלה כאשר המערכת תשוחרר בסוף החודש! עד אז, אנו רק יכולים להחזיק חזק אצבעות כי הייצרניות שהשתתפו בגרסת הפיתוח ואיפשרו לראשונה להתקין את גרסת הבטא לא רק על מכשירי הפיקסל, האם הם יעמדו בכך וישחררו את העדכון בדיוק באותו יום, ואפילו נסלח אם זה יהיה בכמה ימים לאחר השחרור הרשמי.

להלן רשימת המכשירים הנתכים בגרסת הבטא של אנדרואיד P:

Google Pixel
Google Pixel XL
Google Pixel 2
Google Pixel 2 XL
Essential Phone
Nokia 7
Nokia 7 Plus
Nokia 6.1
Nokia 8
OnePlus 6
Oppo R15 Pro
Sony Xperia XZ2
Vivo X21UD
Vivo X21
Xiaomi Mi Mix 2S

ומה לגבי מכשירי הפיקסל החדשים? הפיקסל 3 והפיקסל 3 XL צפויים להגיע אלינו בסביבות חודש אוקטובר, כנהוג מצד חברת גוגל. לצערנו ולצער לא מעט משתמשים, גם בגוגל נכנעו ושילוב של ה-Notch בראש המסך היה בלתי נמנע. זה טרנד נכון? מקווים שיעבור.

אנו ב-The Verifier נמשיך לעדכן בכל הנוגע לאנדרואיד P כאשר זאת תשוחרר באופן רשמי!

שתפו כתבה
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David עורך משנה
עקוב:
ממקימי האתר ועורך משנה | פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם TechIT. | סלולרי: iPhone 14 Pro Max מחשב: MacBook Pro Late 2018 15" טאבלט: iPad Pro 11" שעון חכם: Apple Watch Ultra