מחשבת מסלול מחדש: פרטנר מעדכנת את מחירי חבילות הטלוויזיה הכוללות את נטפליקס

אלדד מטמון | Eldad Matmon
פורסם על ידי אלדד מטמון | Eldad Matmon - עורך ראשי

כשהשיקה פרטנר את שירות הטלוויזיה שלה לראשונה אי שם בסוף חודש יוני, עוררה סערה בעקבות המחירים הנמוכים שהציעה ללקוחות עבור התכנים, ביניהם חבילות הכוללות בתוכן את השירות של נטפליקס. בפועל, השירות עם נטפליקס לא הושק עד לרגע זה.

היום מעדכנת החברה כי היא מבטלת את החבילה שכללה את שירותי ספקית התוכן האמריקאית ב-89 שקלים ומציעה רק את החבילה הבסיסית בעלות של 69 שקלים. לקוחות שירצו להוסיף את השירות של נטפליקס יהנו מחצי שנה ללא תשלום עבור השירות במסלול ה-HD כאשר לאחר מכן יתווסף מחיר השירות כפי שהיה עולה לכם אילו התחברתם לנטפליקס בנפרד. תוספת התשלום לחבילה של נטפליקס יעמוד על החל מ29.90 כך שהתשלום החודשי יעלה להחל מ-98.2 שקל עד 118.9 שקל בחודש.

מקור תמונה: יח”צ

הטבת 6 חודשי חבילת נטפליקס HD ללא עלות, זמינה ללקוחות פרטנר TV החל מהיום (3.9), ומיועדת ללקוחות חדשים וללקוחות קיימים, במגוון מסלולי פרטנר TV: שירות הטלוויזיה פרטנר TV, באנדל (פרטנר TV+ אינטרנט) וטריפל (פרטנר TV+ אינטרנט+ קו ביתי). קבלת ההטבה תתבצע עם התקנת השירות בבית הלקוח.

לקוחות קיימים יכולים לממש את ההטבה כבר עכשיו באתר פרטנר, ללא צורך בפנייה למוקד הטלפוני או למרכזי השירות לקבלת ההטבה. הזיהוי באתר ייעשה באמצעות שם המשתמש והסיסמא של מנוי פרטנר TV, שנמסר ללקוח בהודעת SMS עם התקנת הממיר.

חשוב לדעת שלקראת סיום ההטבה יישלחו ללקוחות פרטנר TV התראות לקראת סיום התקופה ללא תשלום, שכמובן תוכלו להפסיקו בכל עת, אך בחישוב שנתי עולה כי ההטבה שנותנת פרטנר לחצי שנה הראשונה, מהווה הוזלה של 25% עבור החבילה שתקבלו בשימוש רגיל בנטפליקס ולכן ישתלם לכם להשאר בשירות עד סוף השנה. חישוב זה הוא כמובן רק לשנה הראשונה ומהשנה השנייה המחיר יהיה מחירו הרגיל של השירות.

לאלו שהתפתו להתחבר לשחקנית החדשה רק בזכות נטפליקס צפויה אכזבה קלה כי אחרי עליית המחירים, פרטנר כבר לא תציע מחיר שובר שוק בהשוואה למתחרות, כדוגמת סלקום TV.

שתפו כתבה
פורסם על ידי אלדד מטמון | Eldad Matmon עורך ראשי
עקוב:
ממקימי האתר ועורך ראשי | מנהל מוצר ביום וסקרן טכנולוגי בכל רגע נתון. אוהב פיתרונות טכנולוגים ותמיד מחפש את הדבר המרגש הבא שישתלט על העולם. נהנה מכל העולמות וכל מערכות ההפעלה ובעל זוית ביקורתית על כל חידוש שיוצא. בעל ניסיון רב בכתיבה טכנולוגית וכן הופעות טלוויזיוניות ב׳סוגרים עניין׳ עם שי גולדן בערוץ 13. ממקימי אתר The Verifier, יוצא איחוד האתרים GSM-Israel ו-TechIT של אבי דוד. | סלולרי: iPhone 14 Pro סלולרי: Pixel 7 Pro שעון חכם: Apple Watch S7 שעון חכם: Pixel Watch
Leave a comment

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *