רגע לפני ההכרזה: מערכת ההפעלה macOS 11.4 הודלפה עם ערכת נושא שחורה ואפליקציית Apple News

אבי דוד | Avi David
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David - עורך משנה

בעוד יומיים בלבד, יעלו החברה באפל על הבמה באירוע פתיחת כנס המפתחים השנתי של החברה ה-WWDC 2018, שיערך בסן חוזה בקליפורניה ביום שני החל מהשעה 20:00 בערב שעון ישראל ויציגו את החידושים של מערכות ההפעלה, שרותי החברה ועוד לשנת 2018.

רגע לפני שהחברה באפל עולים על הבמה ומציגים את החידושים, מערכת ההפעלה ה-macOS 11.4 הודלפה במספר תמונות מסך ווידאו קצר אשר מציג את ערכת פיתוח ה-Xcode 10 עם ערכת נושא שחורה (סוף סוף!) אשר ממלאה את מערכת ההפעלה. העדכון החדש צפוי להיות מוצג למשתמשים ביום שני, אך עד אז, הנה עבורכם מספר תמונות המסך והוידאו: (פרטים נוספים אודות העדכון לאחר מכן)

תמונות מסך: macOS 11.4 עם ערכת נושא שחורה \ תגיע גם למשתמשי ה-iOS?

 

מי שאחראי למציאת הוידאו ותמונות המסך הוא המפתח Steve Troughton אשר הצליח להגיע אל אחד מדפי אתר אפל למפתחים, כאשר זמן מה לאחר מכן העמוד הוסר וכך גם הוידאו. כנראה שמישהו שם באפל לא שם לב, והדליף בלי כוונה את מערכת ההפעלה ה-macOS 11.4.

בכל שנה חברת אפל מציגה עדכון למערכת ההפעלה עם שם קוד אשר זה מקדם את המערכת, נראה כי השנה על פי תמונות המסך ושמות המסחר שאפל רשמה לעצמה במספר מדינות מסביב לעולם, השם macOS Mojave (מדבר מוהאבי שבקליפורניה), ניתן לראות דיונות ומדבר שצולם בשעות החשיכה, האם נקבל 2 רקעים רשמיים חדשים, אחד לערכת הנושא השחורה ואחד לערכת הנושא הלבנה? כל זה ועוד ביום שני הקרוב.

לא רק ערכת נושא שחורה, לחדי העין, ניתן לראות כי אפל מביאה את ה-Apple News אל מחשבי המאק. לראשונה מאז השיקה אפל את אפליקציית החדשות עבור משתמשי האייפון והאייפד, נראה כי החברה תביא את השרות גם למערכת ההפעלה ה-macOS.

גם חנות האפליקציות ה-Mac Appstore צפויה לקבל עיצוב רענן בדומה לזה של iOS 11, כנראה שניתן יהיה לפתח אפליקציה אחת ל-2 העולמות מבלי הצורך בלפתח אפליקציה יעודית עבור אחת מהפלטפורמות? כל זה ועוד, ביום שני הקרוב בשעה 20:00 שעון ישראל.

שתפו כתבה
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David עורך משנה
עקוב:
ממקימי האתר ועורך משנה | פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם TechIT. | סלולרי: iPhone 14 Pro Max מחשב: MacBook Pro Late 2018 15" טאבלט: iPad Pro 11" שעון חכם: Apple Watch Ultra