במספרים: 700 מיליון משתמשים התקינו את מערכת ההפעלה חלנות 10; בדרך למיליארד?

אבי דוד | Avi David
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David - עורך משנה

כאשר השיקה חברת מיקרוסופט את חלונות 10 לפני כשלוש שנים, החברה הודיעה כי בתוך 2 עד ל-3 שנים מאז שחרורה, הם חוזים כי המערכת תותקן על למעלה ממיליארד משתמשים. בחודש יולי הקרוב, אנו נגיע אל תאריך היעד אך נראה כי במיקרוסופט לא יצליחו להגיע אל אבן הדרך שהכריזו עליה. אך נחזור רגע אחורה בזמן, שנה לאחר שחרור חלונות 10, מיקרוסופט חזרה בעצמה עם ההכרזה כי תגיע למיליארד משתמשים, ואלו האשימו את עולם המסארטפונים אשר מאט את התרחבות עולם המחשבים, ולכן במיקרוסופט נותנים למספרים לרוץ ולהמשיך ולהשקיע בחלונות 10.

 

כידוע, חלונות 10 היא, על פי מיקרוסופט, מערכת ההפעלה האחרונה עבור משתמשי ווינדוס. בכל שנה, החברה תשחרר לפחות עדכון מערכת אחד אשר יכלול שיפורים ופיצ’רים חדשים עבור המשתמשים, עדכוני תוכנה ואבטחה והמשך פיתוח המערכת כמוצר שמתפתח עם הזמן. האם זה נכון עבור מיקרוסופט? נראה שדווקא לחברת אפל זה עובד מעולה עם macOS. אז למה לא בעצם?

מעל לחצי מהמשתמשים שמריצים את חלונות 10, יש את העדכון החדיש ביותר 1803 אשר מותקן על המחשב האישי, ו150 מיליון משתמשים עושים שימוש בעוזרת האישית קורטנה (Cortana) אשר זמינה ב-15 מדינות בלבד.

האם אתם מעדיפים ווינדוס (חלונות 10), או שאתם יותר בקטע של מחשב מאק עם macOS? שתפו אותנו בתגובות >>>

שתפו כתבה
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David עורך משנה
עקוב:
ממקימי האתר ועורך משנה | פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם TechIT. | סלולרי: iPhone 14 Pro Max מחשב: MacBook Pro Late 2018 15" טאבלט: iPad Pro 11" שעון חכם: Apple Watch Ultra