אפליקציות

הצצה ראשונה: פייסבוק משיקה עיצוב רענן ל-News Feed למשתמשי המובייל

במשך שבועות ארוכים שאנו ב-The Verifier קיבלנו את גרסת הניסוי של ה-News Feed החדש של פייסבוק לבדיקה, והיום (שלישי), משיקה הרשת החברתית פייסבוק את העיצוב החדש עבור משתמשי המובייל שהתקינו את הגרסה האחרונה עבור משתמשי האייפון והאנדרואיד.

צפו לפני כולם: כך נראה העיצוב החדש של פייסבוק

כבר למעלה מ-3 מיליארד משתמשים רשומים לרשת החברתית, כאשר למעלה מ-1 מיליארד משתמשים עושים שימוש קבוע ברשת החברתית בשימוש יום יומי. לאחר כל כך הרבה אנשים שנרשמו לרשת החברתית, כאלה שבעלי מוגבליות כגון ראייה, שמיעה ואפילו עיוורי הצבעים עצמם קיבלו עדכון משמעותי, העדכון החדש יוצא היום למשתמשים בכל העולם, שימו לב כי העיצוב החדש יגיע בקבוצות, וייתכן שכבר קיבלתם את העדכון בימים האחרונים.

אז מה חדש בעדכון הרענן של פייסבוק?

  • תמונות של המשתמשים יופיעו בתוך עיגול, חלק משפת עיצוב מקובלת בעולם
  • נגן הוידאו מקבל אף הוא עיצוב קל
  • נראה כי הגופן (פונט) מעט שונה, יותר קריא
  • התגובות כעת מופיעות בתוך בועות וזאת על מנת להפריד את התגובות בכך שיהפכו לקריאות יותר.

גלריה: העיצוב החדש של פייסבוק עבור משתמשי המובייל

אלו הם רק חלק מהשינויים בעדכון האחרון של פייסבוק עבור אפליקציית המובייל שזמינה למשתמשים ברחבי העולם, אם אתם בעלי אייפון או אנדרואיד, ואפילו ווינדוס 10 מובייל (ווינדוס פון).

עוד לא עדכנתם לעדכון החדש ביותר? גשו כבר עכשיו אל חנות האפליקציות שלכם ה-AppStore עבור משתמשי האייפון \ אייפד, או עבור משתמשי האנדרואיד, עברו לחנות האפליקציות ה-Google Play Store, ובצעו עדכון לגרסה החדישה ביותר שזמינה של פייסבוק. עובד לכם העיצוב החדש? שתפו אותנו בתגובות מה אתם חושבים!

תגיות
להמשך קריאה

אבי דוד | Avi David

ממקימי האתר ועורך משנה Avi@theverifier.co.il פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם Techit. סלולרי: iPhone X / 256GB מחשב: iMac 27 5K שעון חכם: Apple Watch Series 4 LTE טאבלט: iPad Pro 10.5 2018
Back to top button
Close