הסוף? מיקרוסופט הסירה את מכשירי ה-Windows Phone מאתר החברה

אבי דוד | Avi David
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David - עורך משנה

בסוף הרבעון הראשון של השנה (2017), הודיעה חברת מיקרוסופט כי כבר לקראת סוף חודש יוני החברה לא תציע לרכישה את מכשירי הסמארטפון המבוססים מערכת ההפעלה Windows 10 Mobile, או בשמה המוכר לכולם, Windows Phone.

אז למה רק עכשיו?

אנחנו מתקרבים אל סופו של חודש אוגוסט, החודש האחרון לקיץ 2017 שמסמל לא מעט הכרזות אחרונות מהיצרניות הגדולות כמו LG שעומדת להציג את ה-V30, או סמסונג שעומדת להציג את ה-Galaxy Note 8, ואחרונה חביבה, חברת אפל שתציג את דור מכשירי האייפון ה7S והאייפון גרסת העשור, אייפון 8.

מאז הכריזה מיקרוסופט בסוף הרבעון הראשון של השנה, כי לקראת סוף חודש יוני חברה לא תמכור יותר מכשירי סמארטפון מבוססי ווינדוס פון, אבל עכשיו, לאחר חודשיים מאז אותו מועד, מסיימת מיקרוסופט את פרוייקט הסמארטפונים, מכשירי הלומייה המוכרים, כבר אינם זמנים יותר לרכישה באתר החברה. כזכור, הלומייה האחרון 735 אינו תומך בעדכון האחרון של מערכת ההפעלה חלונות 10, עדכון היוצרים. ובכך חברת מיקרוסופט הורגת ומסיימת את תהליך הפיתוח של מערכת ההפעלה חלונות 10 עבור סמארטפונים, וזאת תציג עדכונים שכוללים תיקוני באגים, אבטחה וביצועים אשר עדיין ישוחררו במהלך השנתיים הקרובות.

צילום: מיקרוסופט

אומנם במיקרוסופט עצמם שומרים על שקט בכל הקשור לפרוייקט מכשירי המובייל, אבל כולנו כבר יודעים שזהו אכן סיום של תקופה ובזאת נותר לנו לומר, תודה לך מיקרוסופט על הניסיון שלא צלח וזה שניסה לנצח את היצרניות הגדולות כמו גוגל ואפל, שם פספסה מיקרוסופט את הרכבת שלעולם לא תעלה עליה שוב.

שתפו כתבה
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David עורך משנה
עקוב:
ממקימי האתר ועורך משנה | פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם TechIT. | סלולרי: iPhone 14 Pro Max מחשב: MacBook Pro Late 2018 15" טאבלט: iPad Pro 11" שעון חכם: Apple Watch Ultra