גוגל החלה בניסוי פנימי של פרוייקט ה-Android Instant Apps שהוצג ב-Google I/O האחרון

אבי דוד | Avi David
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David - עורך משנה

מזה חודשים ארוכים שמשתמשי האנדרואיד ממתינים בסבלנות שגוגל תשחרר את אחד הפיצ’רים היותר מעניינים שהוצגו במהלך כנס המפתחים השנתי שלה ה-Google I/O 2016, שבו הציגה החברה את האפשרות להריץ אפליקציות על גבי מערכת ההפעלה אנדרואיד מבלי להתקין אותן באופן פיזי על גבי המכשיר.

מדובר בפיצ’ר שיעזור לבעלי מכשירים שאין באפשרותם להתקין אפליקציות נוספות בגלל חוסר במקום אחסון וכמובן, בכדי לא לפגוע בביצועים של מערכת ההפעלה לצד החומרה במכשירי האנדרואיד. אז כיצד בגוגל מעוניינים לעשות זאת? הכירו את Instant Apps, פרוייקט מבית גוגל שעובדת יחד עם מפתחים כמו BuzzFeed ועוד, שיאפשר למשתמש להריץ את האפליקציה מבלי להתקינה באופן פיזי על גבי המכשיר. הכניסה לאפליקציה צפויה להיות באותה צורה שעובדים ה-Instant Articles של פייסבוק, אשר יתבטא בתחושה חלקה ואינטגרלית של האפליקציה בתוך הדפדפן.

מאז שהציגה גוגל את הפיצ’ר הנ”ל בשנה שעברה, לא נראו או נשמעו פרטים נוספים, אך היום החברה פרסמה בבלוג המפתחים שלה, כי החל מהיום, החלה החברה בניסוי פנימי יחד עם מפתחים רבים על מנת לעבוד על הפיצ’ר החדש אשר צפוי לראות אור בחודשים הקרובים, יחד עם חבילת ה-SDK למפתחים.

טרם נמסר תאריך השקה רשמי, אך ברגע שיושק תתכן ירידה משמעותית בצורך להוריד אפליקציות באופן קבוע למכשיר.

שתפו כתבה
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David עורך משנה
עקוב:
ממקימי האתר ועורך משנה | פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם TechIT. | סלולרי: iPhone 14 Pro Max מחשב: MacBook Pro Late 2018 15" טאבלט: iPad Pro 11" שעון חכם: Apple Watch Ultra
Leave a comment

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *