גיימינג

For Honor: משחק הלחימה הבא או אכזבה צפוייה?

מפתחת המשחקים Ubisoft חשפה לפני כמה חודשים לראשונה את For Honor, משחק לחימה בעל שלושה זרמים (הויקינגים, סמוראים והצלבנים) אשר מציג מערכת לחימה חדשנית ומאתגרת שמבוססת בעיקר על זריזות ידיי המשתמש.

המשחק מביא אתגר משחקי חדש, כאשר פונקציות בסיסיות כמו “גלגול”, “תקיפה” ויתר הפעולות הן רגילות אך מערכת ההתקפה מתבצעת משלושה כיוונים שונים בו זמנית, מה שמצריך מהשחקן זריזות ידיים, חשיבה מהירה ופיתוח ידע טקטי ואסטרטגי.

בנוסף לשלושת הזרמים יש גם “קלאסים” – רמות כח שונות של כל דמות, כך לדוגמא: מתנקש (Assassin) הוא המהיר ביותר משאר הקלאסים והוא יותר מתאים במערכי קרב של אחד על אחד מאשר בקבוצה. החלוץ הוא חייל רגיל עם נתונים ויכולות מאוזנים. ה”כבדים” (Heavies) הם האיטיים שבחבורה אבל בעלי יכולת שרידה גבוה מאחר ויש להם נקודות חיים רבות, ורמת הנזק שהם מסוגלים לעשות היא גדולה יותר משאר הקלאסים. ולבסוף, ה”היברידי” (Hybrid), הדמות בעלת נתונים ויכולות מתקדמות, שעל פי השם, צפוי שיכיל יכולות משולבות של קודמיו, בנוסף, לא ידוע אם הוא פתוח לשימוש מתחילת המשחק או שייפתח כדמות בונוס לקבוצה המפסידה במשחק.

היברידי? מקור תמונה: יח”צ

לצד האתגר המשחקי החדש והעלילה הסוחפת,  For Honor מביא איתו גם מגוון מצבי משחק. במשחק הוצגו ארבעה מצבי משחק שבמרכזם יש את Domination שמטרתו השתלטות על אזורים מסוימים במפה. במגוון המצבים עוד ניתן יהיה למצוא דו קרב המצריך חיסול היריבים שלך מבלי האופציה לחזור לחיים וסקירמיש (Skirmish), מצב משחק של 4 על 4 רגיל עם האופציה לחזור לחיים. במצב מרובה המשתתפים אין הגבלת צדדים כלומר אפשר לשלב בקבוצה את כל שלושת הצדדים סמוראים, ויקינגים וצלבנים.

For Honor מגיע אלינו ב14.2.17 למחשב האישי ,PS4 וה-Xbox One. מחירו יעמוד על 60$ בארצות הברית, 50 יורו באירופה ו250 שקלים בארץ. המשחק כבר זמין להזמנה מוקדמת בשלל מקומות כולל Steam ו-Uplay של Ubisoft

האם For Honor באמת צפוי לתת לנו חווית לחימה חדשה, או שמא זהו עוד משחק בעל יחסי ציבור מעולים שיוביל לאכזבה?
שתפו אותנו בדעתכם בתגובות.

[embedyt] http://www.youtube.com/watch?v=TcXFZcz4ens[/embedyt]
תגיות
להמשך קריאה
Back to top button
Close