אפליקציות

משתמשי iOS: ככה גוגל תקל עבורכם את המעבר לאנדרואיד

גוגל ממשיכה במהלך להקל על משתמשי iOS את ההחלטה לעזוב את האייפון לטובת מכשירי אנדרואיד, וזאת באמצעות מתן מעבר חלק של כלל הנתונים מהמכשיר הנוכחי.

בהודעה שפירסמה החברה בחשבון הטוויטר שלה, הכריזה כי כעת ניתן יהיה להעביר את התמונות, סרטונים, אנשי הקשר ואירועי לוח השנה באמצעות אפליקציית ה-Google Drive של החברה. משתמשים אשר ירצו לעשות זאת, יצטרכו תחילה להוריד את האפליקציה למכשיר הנוכחי שלהם ולהגדיר את כל הפריטים שברצונם לגבות ולהעביר בהמשך דרך ‘הגדרות הגיבוי’ באפליקציה ולבצע סינכרון. סיום הסינכרון, יוכלו המשתמשים לפתוח את האפליקציה באנדרואיד החדש שלהם ולראות הכל שם.
גוגל מציעה גם מדריך ויזואלי שיקל עליכם להבין את התהליך באתר הרשמי של אנדרואיד.

גיבוי הכולל סרטונים ותמונות יכול לקחת כמה שעות אך לטווח הארוך זה יכול להשתלם. כמובן שיש לקחת בחשבון שמקום האיחסון בחינם מוגבל ולכן לא בטוח שגיבוי המדיה ייצא משתלם לעומת חלופות חינמיות.

ניהול הגיבוי נעשה בקלות ובידידותיות למשתמש עכשיו, כשגוגל עדכנה את הDrive והוסיפה חלק נפרד לגמרי באפליקצייה העוסק רק בזה.

בעלים של מכשיר iOS? פלטפורמה אחרת? כמה פונקציונאלית תהיה האופציה הזו בשבילכם? שתפו אותנו בתגובות

מקור
ANDROID AUTHORITY
תגיות
להמשך קריאה

אלדד מטמון | Eldad Matmon

ממקימי האתר והעורך הראשי. Eldad@theverifier.co.il בעל ניסיון עשיר בכתיבה באתרים טכנולוגיים ומשיכה לא מוסברת לתחום. לא מסוגל להתחייב למכשיר אחד ואוהב להתנסות בממשקים ומערכות הפעלה שונות. גילוי נאות: עובד יבמ ישראל אך כל הכתוב באתר משקף את דעתי הבלעדית ואינו מייצג בשום צורה את חברת יבמ.
Back to top button
Close