סמסונג תציג עוזרת וירטואלית חדשה בהשקת ה-Galaxy S8

אלדד מטמון | Eldad Matmon
פורסם על ידי אלדד מטמון | Eldad Matmon - עורך ראשי

סמסונג חטפה מכה קשה במהלך שנת 2016 כאשר מכשיר הנוט 7 לא זכה לראות אור יום יותר מחודש ימים לערך, אך נראה כי היא לא הולכת לוותר כל כך בקלות ב2017.

הענקית מקוריאה מתכוננת עכשיו יותר מתמיד לחזור לקדמת הבמה, וכחלק מהשקת Galaxy S8, צפויה סמסונג להציג עוזרת וירטואלית חדשה בעלת אינטילגנציה מלאכותית מתקדמת, בדומה לסירי של אפל ו-Google Assistant של ענקית החיפוש גוגל.
ממקורות יודעי דבר בSamMobile נטען כי Viv, חברה המפתחת אפליקציות אינטילגנציה מלאכותית שנקנתה לאחרונה על ידי סמסונג, ופיתחה בעברה גם את סירי של אפל, עובדת על עוזרת דומה, ואולי אף חכמה יותר עבור הענקית הקוריאנית.

נוכחות העוזרת החדשה, שנכון לעכשיו עונה לשם ביגסבי (Bixby) צפויה להיות מורגשת בעיקר באפליקציות הבית של סמסונג, בדומה לנוכחותה של ה-Google Assistant של גוגל. ביגסבי תוכל לדוגמה לשלוף מידע מאפליקציית היומן, או לחילופין לחפש את התמונה מהחופשה האחרונה שלכם באפליקציית הגלריה של סמסונג. ביגסבי צפוייה להחליף את מערכת הפקודות הקוליות הישנה של סמסונג ה- S-Voice ולהוות תחרות ישירה לעוזרת של גוגל.

s-voice-banner

למרות היחסים הקרובים של סמסונג עם ענקית החיפוש, אשר מספקת את פלטפורמת האנדרואיד למרבית הסמארטפונים שסמסונג מציעה, זהו לא סוד שסמסונג מתכננת לצאת לעצמאות שתכלול בעתיד מערכת הפעלה נפרדת בפיתוח עצמי, Tizen,  שכיום פועלת בעיקר במכשירי אינטרנט של הדברים (מקררים, מכונות כביסה ועוד) ובסדרת השעונים החכמים שלה.

לא ברור מה תהיה תגובת גוגל לכשתושק ביגסבי במכשיריה העתידיים של סמסונג,

שתפו כתבה
פורסם על ידי אלדד מטמון | Eldad Matmon עורך ראשי
עקוב:
ממקימי האתר ועורך ראשי | מנהל מוצר ביום וסקרן טכנולוגי בכל רגע נתון. אוהב פיתרונות טכנולוגים ותמיד מחפש את הדבר המרגש הבא שישתלט על העולם. נהנה מכל העולמות וכל מערכות ההפעלה ובעל זוית ביקורתית על כל חידוש שיוצא. בעל ניסיון רב בכתיבה טכנולוגית וכן הופעות טלוויזיוניות ב׳סוגרים עניין׳ עם שי גולדן בערוץ 13. ממקימי אתר The Verifier, יוצא איחוד האתרים GSM-Israel ו-TechIT של אבי דוד. | סלולרי: iPhone 14 Pro סלולרי: Pixel 7 Pro שעון חכם: Apple Watch S7 שעון חכם: Pixel Watch
Leave a comment

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *