אפליקציות

פייסבוק מוסיפה תמיכה בשיחות וידאו מרובות משתתפים

פייסבוק ממשיכה להשקיע בניסיון שלה לשנות את הרגלי המשתמשים שעדיין לא בחרו באפליקציית המסנג’ר של פייסבוק, כאפליקציית ברירת המחדל שלהם בכל הנוגע לתוכנות מסרים.

בנוסף להודעות טקסט, שיחות קוליות ושיחות וידאו, מוסיפה פייסבוק עדכון משמעותי ומביאה את שיחות הוידאו הקבוצתיות. אולי חלקכם עדיין לא מרגיש זאת אך פייסבוק ציינה בהודעה לעיתונות כי נכון להיום, ישנם 245 מיליון אנשים המשתמשים באפליקציית המסנג’ר לשיחות הוידאו שלהם. לאור הנתון הזה, פייסבוק עכשיו מאפשרת לקיים שיחות וידאו עד 6 משתמשים בו זמנית, ועד 50 משתמשים לשיחות ועידה קוליות.

fb-video-calls
מקור תמונה: Facebook Newsroom

פייסבוק אשר מושתת על העיקרון ה”חברתי”, מנצלת את כל מה האפשרויות העומדות בפניה, ומפתחת הזדמנויות חדשות כדי להשאר בחוד החנית הטכנולוגית. אפשרות שיחות הועידה המרובות נועדו להתחרות באפליקציות וידאו קיימות, אשר בראשן עומדת Skype של מיקרוסופט.  פייסבוק עוד מדווחת כי בעתיד תוסיף תמיכה ב”מסיכות” תלת מימדיות בוידאו צ’אט, טכנולוגיה שנלקחה מאפליקציית MSQRD שרכשה בשנים האחרונות.

האם אתם כבר מבצעים שיחות וידאו דרך פייסבוק מסנג’ר?


מקור
ANDROID AUTHORITY
תגיות
להמשך קריאה

אלדד מטמון | Eldad Matmon

ממקימי האתר והעורך הראשי. Eldad@theverifier.co.il בעל ניסיון עשיר בכתיבה באתרים טכנולוגיים ומשיכה לא מוסברת לתחום. לא מסוגל להתחייב למכשיר אחד ואוהב להתנסות בממשקים ומערכות הפעלה שונות. גילוי נאות: עובד יבמ ישראל אך כל הכתוב באתר משקף את דעתי הבלעדית ואינו מייצג בשום צורה את חברת יבמ.
Back to top button
Close