הבטא של tvOS 18 חושפת רמזים לממשק מגע חדש עבור HomePod עתידי

בשבועות האחרונים אנו עדים למספר הדלפות הקשורות להומפוד בעל מסך מגע או בדומה לתחנת עגינה של ספיקר עם מסך מגע בדמות אייפד, מלבד הקוד מקור שחשף את המוצר, כעת הבטא השלישית של tvOS 18 חושפת את ממשק המשתמש.

אבי דוד | Avi David
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David - עורך משנה

דיווחים חדשים מראים כי חברת אפל (Apple) מתכננת להציג ממשק מגע עבור HomePod עתידי. בגרסת הבטא האחרונה של tvOS 18, התגלו רמזים לממשק בשם “PlasterBoard”, הדומה למערכת SpringBoard של iOS. הממשק כולל מסך נעילה עם מקלדת קוד גישה, מה שמעיד על כך שהוא מיועד למסכים עם יכולות מגע, כך מדווח אתר 9to5mac.

בנוסף, קוד פנימי חשף מכשיר חדש בשם “HomeAccessory17,1” המופעל על ידי שבב A18. דיווחים קודמים הציעו שאפל בוחנת מכשיר שמשלב בין Apple TV ו-HomePod עם מסך מובנה, בדומה ל-Amazon Echo Show.

על פי מארק גרומן מבלומברג, אפל עשויה להכריז על HomePod עם מסך בשנת 2025. המכשיר החדש צפוי לאפשר אינטראקציות נוספות מעבר לשימוש ב-Siri, כולל אפשרות לצפייה בווידאו ישירות על המכשיר, התקנת אפליקציות, ווידג׳טים ועוד.

שתפו כתבה
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David עורך משנה
עקוב:
ממקימי האתר ועורך משנה | פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם TechIT. | סלולרי: iPhone 14 Pro Max מחשב: MacBook Pro Late 2018 15" טאבלט: iPad Pro 11" שעון חכם: Apple Watch Ultra