תמונה: צילום מסך

פתחו יומנים: גוגל שלחה הזמנות לאירוע חומרה מפתיע של פיקסל באוגוסט

אלדד מטמון | Eldad Matmon
פורסם על ידי אלדד מטמון | Eldad Matmon - עורך ראשי

גוגל שולחת היום הזמנות לאירוע חומרה Made by Google, שיתקיים באופן מפתיע ב-13 באוגוסט. כחלק מאירוע החומרה אנחנו צפויים לראות את מכשירי הפיקסל 9 החדשים, שעון הפיקסל ווטש 3 וחומרה חדשה אחרת מבית גוגל. האירוע יהיה פרונטלי ויועבר בשידור חי בשעה 10:00 בבוקר לפי שעון הפסיפי (PT), שזה 20:00 בערב שעון ישראל.

תמונה: גוגל

קיום האירוע בחודש אוגוסט הוא חריג בהשוואה לשנים קודמות בהם זכינו לראות את השקת המכשירים קורית בתקופת הסתיו. הקדמת האירוע יכולה להיות אסטרטגיה להפחתת הדלפות, שהיו בעיה מתמשכת עבור קו המכשירים של פיקסל. סיבה נוספת יכולה להיות כי גוגל פשוט מקדימה את לוח הזמנים שלה השנה, ואולי האירוע הזה יעסוק גם בחידושי AI נוספים שמטרתם להקדים את המתחרות שמתכוננות לאירועי הסתיו שלהן.

שתפו כתבה
פורסם על ידי אלדד מטמון | Eldad Matmon עורך ראשי
ממקימי האתר ועורך ראשי | מנהל מוצר ביום וסקרן טכנולוגי בכל רגע נתון. אוהב פיתרונות טכנולוגים ותמיד מחפש את הדבר המרגש הבא שישתלט על העולם. נהנה מכל העולמות וכל מערכות ההפעלה ובעל זוית ביקורתית על כל חידוש שיוצא. בעל ניסיון רב בכתיבה טכנולוגית וכן הופעות טלוויזיוניות ב׳סוגרים עניין׳ עם שי גולדן בערוץ 13. ממקימי אתר The Verifier, יוצא איחוד האתרים GSM-Israel ו-TechIT של אבי דוד. | סלולרי: iPhone 14 Pro סלולרי: Pixel 7 Pro שעון חכם: Apple Watch S7 שעון חכם: Pixel Watch