כולנו נעבור לאינטרנט לוויני? \ תמונה: Starlink

SpaceX ו-Starlink מציגות את שיחת הוידאו הראשונה ללא חיבור סלולרי

שירות הטלפון הסלולרי הלווייני המדובר, מבית Starlink של SpaceX ו-T-Mobile, הצליח לבצע את שיחת הוידאו הראשונה שלו בהצלחה, לאחר עבודה מאומצת להפוך את החוויה הזו לאמיתית.

אבי דוד | Avi David
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David - עורך משנה

השירות Direct To Call של SpaceX ו-Starlink, שהוכרז לראשונה בשנה שעברה, מציע חיבור לווייני לטלפונים סלולאריים על ידי שיתוף פעולה עם ספקיות סלולר ברחבי העולם, וצפוי לספק כיסוי עצום.

כך זה יעבוד \ תמונה: SpaceX Starlink

SpaceX תספק ישירות אינטרנט לווייני וחיבור סלולרי ישירות לסמארטפונים, ללא צורך בחומרה נוספת כמו זו המותקנת בבתים או במשרדים. הדגמת שיחת הוידאו של שירות Direct-to-Cell של SpaceX הוכתרה בהצלחה.

בסרטון שפורסם על ידי SpaceX, החברה חשפה את ההישג והציגה את השימוש בפועל באינטרנט הלווייני של Starlink כדי לספק את היכולת לגלוש באינטרנט ולבצע שיחות דרך פלטפורמת X.

החברה ציינה כי הם השתמשו ב”טלפונים ניידים ללא שינויים” בבדיקה זו, כלומר מכשירים רגילים יכולים להתחבר לשירות כל עוד הם מחוברים לספקית הסלולר הנתמכת. בעבר, ניתן היה להתחבר לאינטרנט הלווייני של Starlink רק באמצעות מודם שמשדר את אות ה-Wi-Fi לצד מקלט צלחת שאליו מקרינים לווייני החברה בחוג הארץ הנמוך את החיבור.

תמונה: SpaceX Starlink

מ-SpaceX ו-T-Mobile נמסר כי השירות צפוי להיות מושק בהמשך השנה ללקוחות החברה, עוד לא ברור מה יהיה המחיר.

שתפו כתבה
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David עורך משנה
עקוב:
ממקימי האתר ועורך משנה | פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם TechIT. | סלולרי: iPhone 14 Pro Max מחשב: MacBook Pro Late 2018 15" טאבלט: iPad Pro 11" שעון חכם: Apple Watch Ultra