תמונה: Mohamed Hassan Pixabay

גוגל עשויה לאפשר הורדה סימולטנית של מספר אפליקציות אנדרואיד

אבי דוד | Avi David
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David - עורך משנה

חברת גוגל (Google) בודקת אפשרות חדשה שתאפשר למשתמשים להוריד מספר אפליקציות אנדרואיד בו-זמנית. כיום, ניתן להוריד רק אפליקציה אחת בכל פעם, מה שיכול להיות מתסכל כאשר רוצים להתקין מספר אפליקציות חדשות.

השינוי החדש יאפשר למשתמשים לבחור מספר אפליקציות ולהתחיל בהורדתן במקביל. התקדמות ההורדה של כל אפליקציה תוצג בנפרד, ואפשר יהיה להשהות או לבטל את ההורדה של כל אחת מהן בכל עת.

תמונה: TheSpAndroid

היתרון העיקרי של השינוי הוא חיסכון בזמן. כיום, אם רוצים להתקין 10 אפליקציות חדשות, צריך לחכות עד שההורדה של כל אחת מהן תסתיים לפני תחילת ההורדה של הבאה. עם האפשרות החדשה, כל האפליקציות יותקנו במקביל, מה שיכול לקצר משמעותית את זמן ההמתנה.

תמונה: TheSpAndroid

עם זאת, יש לציין שהשינוי החדש עשוי להשפיע על צריכת הנתונים. הורדת מספר אפליקציות בו-זמנית עלולה לצרוך יותר נתונים, מה שיכול להיות בעייתי עבור משתמשים עם תוכנית נתונים מוגבלת.

גוגל לא הודיעה מתי תושק האפשרות החדשה. ייתכן שהיא תגיע כחלק מעדכון עתידי של מערכת ההפעלה אנדרואיד 15.

שתפו כתבה
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David עורך משנה
עקוב:
ממקימי האתר ועורך משנה | פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם TechIT. | סלולרי: iPhone 14 Pro Max מחשב: MacBook Pro Late 2018 15" טאבלט: iPad Pro 11" שעון חכם: Apple Watch Ultra