תמונה: MacRumors

באפל עובדים על מערכת הפעלה לבית החכם? קוד המקור של tvOS 17.4 חושף

אבי דוד | Avi David
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David - עורך משנה

לפני כשבוע, שחררה אפל את גרסת הפיתוח הראשונה של מערכת ההפעלה ה-tvOS 17.4. קוד המקור חושף את העבודות של מערכת הפעלה חדשה לבית החכם שנקראת ״homeOS”.

על מערכת ההפעלה לבית החכם כבר שמענו בעבר, אפל אפילו פרסמה מודעה לחיפוש עובדים לצוות לפיתוח על המערכת, וכאשר במדיה מצאו את המודעה, אפל הסירה אותה מהרשת.

והיום (שני, 29.01), קוד המקור של עדכון מערכת הפעלה tvOS 17.4 חושף עבורנו שוב תזכורת לכך שאולי באפל עובדים על המערכת החדשה לניהול הבית החכם. אתר MacRumors מדווחים, כי המערכת החדשה (אם ותצא), צפויה להחליף את ה-tvOS, אותה מערכת שמותקנת על גבי האפל טיוי ועל הרמקול ההומפוד.

מסך חכם מבוסס אייפד קונספט

דיווח מהחודשים האחרונים של גורמן מבלומברג, מרמזים על כך שבאפל עובדים על לפחות 2 מוצרים חדשים שיתווספו לבית החכם. רמקול הומפוד בעל מסך מגע המציג מידע מאפליקציות, ניהול מוזיקה, התראות ועוד שזה צפוי לצאת במהלך 2024. ורמקול חכם שנראה בדיוק כמו אייפד, שיאפשר לבצע ניהול והתממשקות של כל המערכות החכמות בבית במסך אחד. ניתן יהיה לתלות את המסך החכם על גבי הקיר ועוד. המוצר יזכיר את הנסט של גוגל.

שתפו כתבה
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David עורך משנה
עקוב:
ממקימי האתר ועורך משנה | פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם TechIT. | סלולרי: iPhone 14 Pro Max מחשב: MacBook Pro Late 2018 15" טאבלט: iPad Pro 11" שעון חכם: Apple Watch Ultra