תיראו מופתעים: אלה הפיצ׳רים שלא יגיעו בסוף ל-iOS 17

אבי דוד | Avi David
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David - עורך משנה

בעוד כחודש ימים, אפל (Apple) צפויה להשיק את הגרסה המלאה של עדכון מערכת ההפעלה ה-iOS 17 לבעלי האייפון Xs ומעלה.

בחודש יוני האחרון, החברה חשפה את עדכון מערכת ההפעלה החדש שזה צפוי להביא עימו מספר חידושים למשתמשי האייפון והאייפד עם iPadOS 17. אך בדומה לשנים קודמות, גם השנה החברה לא ״תספיק״ לשחרר את כל החידושים שהכריזה עליהם בזמן.

אפליקציית היומן \ תמונה: אפל

החברה כבר עובדת על עדכון ה-iOS 17.1 והוא צפוי לכלול את אפליקציית היומן החדשה שתאפשר למשתמש לרשום זכרונות, להוסיף תמונות סרטונים ואף לשתף את היומן עם אנשים אחרים. כאשר בזמן ההכרזה על האפליקציה החדשה, באפל הודיעו כי היא תשוחרר כחלק מעדכון נוסף בהמשך השנה. מה שאומר, שלא נזכה לראות את אפליקציית היומן החדשה ב-iOS 17 בעת השחרור לציבור הרחב.

שיתוף מוזיקה ברכב \ תמונה: אפל

נוסעים ברכב עם מספר אנשים שכולם רוצים להאזין למוזיקה שלהם? פיצ׳ר נוסף שהכריזה עליו אפל, הוא האפשרות לנגן את המוזיקה באפל מיוזיק באמצעות CarPlay ממכשיר אחר ולאו דווקא זה המחובר לרכב. כך שכל היושבים ברכב יהנו מהמוזיקה שלהם. אך גם הפיצ׳ר הנ״ל ישוחרר בהמשך השנה ולא יגיע עם עדכון ה-iOS 17.

כבר לא צריך להישאר קרובים \ תמונה: אפל

שיפורים לפיצ׳ר ה-AirDrop אף הם צפויים להגיע בעדכון מאוחר יותר השנה, החברה הכריזה על שליחת קבצים גדולים במהירות גבוה יותר על ידי העלאת הקובץ לענן קודם, כך שהמשתמש לא יהיה חייב להמשיך ולהיות קרוב למכשיר אחר בזמן קבלת הקובץ. הדבר כמובן יעשה דרך iCloud, וגם הפיצ׳ר הנ״ל יגיע למשתמשים רק בהמשך השנה.

קירוב בין אייפון לאפל ווטש לשליחת איש קשר \ תמונה: אפל

כמו כן, להלן חידושים ושיפורים נוספים שלא יגיעו עם הגרסה הסופית של iOS 17: שיתוף רשימות השמעה ב-Apple Music, שיתוף איש קשר בין אייפון לאפל ווטש בקירוב ו-AirPlay בבתי מלון.

שתפו כתבה
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David עורך משנה
עקוב:
ממקימי האתר ועורך משנה | פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם TechIT. | סלולרי: iPhone 14 Pro Max מחשב: MacBook Pro Late 2018 15" טאבלט: iPad Pro 11" שעון חכם: Apple Watch Ultra