חומרה חדשה \ תמונה: Sony

סוני הכריזה על ״Project Q” קונסולת הזרמת משחקי PS5 ניידת

אבי דוד | Avi David
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David - עורך משנה

חברת סוני (Sony) ערכה אמש (רביעי, 24.05) את אירוע הצגת התכנים והמשחקים החדשים שיגיעו בקרוב למשתמשי קונסולת המשחקים PS5. כחלק מההכרזה: סוני חשפה את ספיידר מן 2 וכותרים נוספים.

הולכת על כל הקופה \ תמונה: Sony

סוני הפתיעה וחשפה חומרה חדשה, כאשר לראשונה החברה תשיק אוזניות אלחוטיות בעיצוב של פלייסטיישן, כאשר ניתן יהיה לחבר אותן לקונסולה ולהשתמש בהן עבור שמע והוספה של רמקול. האוזניות יתחברו לפלייסטיישן ולמחשב מבוסס PC.

האוזניות החדשות של סוני \ תמונה: Sony

בוידאו שחשפה סוני, ניתן לראות כי האוזניות מגיעות עם נרתיק טעינה. כך שתאריך היציאה או המחיר לא נחשפו באירוע אמש. מסוני נמסר כי פרטים נוספים יפורסמו בהמשך השנה.

הזרמת משחקים במסך קטן \ תמונה: Sony

מלבד האוזניות, סוני הציגה אמש מסך חיצוני הנקרא “פרויקט Q”. כאשר המסך החיצוני יכלול מסך HD בגודל 8 אינץ׳ ואת כל הכפתורים של בקר ה-DualSense של PS5. יהיה ניתן לשחק במשחקים של PS5 באמצעות ניגון מרחוק או על ידי התחברות לרשת ה-Wi-Fi המקומית של הקונסולה. המשחקים יהיו חייבים להיות מותקנים ב-PS5 בכדי להשתמש ב-“פרויקט Q”. המכשיר לא יתמוך בניגון של משחקים של PS VR2.

גם כאן, סוני לא מסרה אף מילה אודות זמינות או מחירים, ואנו מעריכים כי החומרה החדשה שהוצגה אמש תשוחרר במהלך חודשי החגים בעולם, הכוונה לבין אוקטובר לדצמבר.

שתפו כתבה
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David עורך משנה
עקוב:
ממקימי האתר ועורך משנה | פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם TechIT. | סלולרי: iPhone 14 Pro Max מחשב: MacBook Pro Late 2018 15" טאבלט: iPad Pro 11" שעון חכם: Apple Watch Ultra