דיווח: הפיקסל 7a של גוגל הוא המכשיר האחרון המוזל בסדרה

אבי דוד | Avi David
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David - עורך משנה

חברת גוגל (Google) צפויה לחשוף את מכשיר הפיקסל 7a המוזל מסדרת הפיקסלים, כחלק מאירוע כנס המפתחים השנתי ה-Google I/O 2023 שיערך בתאריך ה-10 במאי.

על פי מספר דיווחים, הפיקסל 7a יהיה המכשיר הראשון מסדרת המכשירים המוזלים של גוגל שיקפיץ במעט את המחיר, וזה צפוי להתחיל ב-$499. כ-$50 יותר מהדגם הקודם (פיקסל 6a). מה שמתקרב מאוד למחיר של הפיקסל 7 שמתחיל ב-$599. כאשר החומרה ועיצוב המכשיר הרבה יותר מתקדמים מהדגם המוזל.

עליית המחיר לפיקסל 7a צפויה לקרות בגלל שדרוג החומרים כמו שדרוג מערך הצילום-48MP, גב מזכוכית שלראשונה יאפשר טעינה אלחוטית והוספה של מעבד הטנסטור G2.

כאשר היום (שני, 01.05) מגיע דיווח חדש של משתמש טוויטר בשם Yogesh Bra, כי גוגל מתכוונת לבטל את המכשיר המוזל בסדרת הפיקסלים ה-a, וזאת מכיוון כי החומרה והמחיר מתקרבים למכשיר הדגל בסדרה.

כנס המפתחים השנתי ה-Google I/O 2023 \ מקור: גוגל

כאשר סדרת הפיקסל 8 צפויה להגיע עם הפיקסל 8 הרגיל והפיקסל 8 פרו, לצד המכשיר המתקפל החדש שצפוי להצטרף, הפיקסל פולד. בכך תציע גוגל שלושה מכשירי סמארטפון בסדרה וללא כל מכשיר מוזל.

שתפו כתבה
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David עורך משנה
עקוב:
ממקימי האתר ועורך משנה | פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם TechIT. | סלולרי: iPhone 14 Pro Max מחשב: MacBook Pro Late 2018 15" טאבלט: iPad Pro 11" שעון חכם: Apple Watch Ultra