דיווח: גוגל תאפשר לכם למצוא את מכשיר האנדרואיד גם כשהוא כבוי

אלדד מטמון | Eldad Matmon
פורסם על ידי אלדד מטמון | Eldad Matmon - עורך ראשי

גוגל (Google) עובדת על האפשרות למצוא את מכשיר האנדרואיד שלכם גם כשהוא כבוי, כך עולה מהדלפה של אחד המשתמשים בטוויטר Kuba Wojciechowski.

על פי הדיווח, באמצעות פיצ׳ר ה-Find My Phone, שמאפשר לכם למצוא את המכשירים שלכם כל עוד הם מחוברים לרשת, ניתן יהיה לאתר גם את אלה הכבויים, בדומה למה שעושה אפל היום.

הפיצ׳ר החדש, שייקרא במכשירי הפיקסל Pixel Power-off Finder, יהיה מבוסס על רשת חדשה המורכבת מחיבור של מכשירי אנדרואיד בסביבה, עם אפשרות לתמיכה ב-UWB וחיבור גם לתגיות חכמות, כמו AirTags של אפל, או תגיות הפיקסל שצפויות גם הן להגיע בקרוב.

ההדלפה על הפיצ׳ר החדש מגיעה על פי הדיווח מקוד מקור של מערכת ההפעלה הבאה של אנדרואיד – אנדרואיד 14. קוד המקור כולל שורה המפנה לשכבת חומרה חדשה hardware.google.bluetooth.power_off_finder אשר למעשה תאפשר למכשיר לשמור חלק מהמידע על רכיב הבלוטות׳ שלו, ולהפוך אותו לזמין גם כשהמכשיר כבוי.

כדי לאפשר את השימוש בפיצ׳ר החדש ככל הנראה תידרש חומרה תומכת ועדיין לא ברור אם המכשירים הנוכחיים של גוגל, הפיקסל 6 והפיקסל 7, יתמכו בו. יחד עם זאת, מאחר והקוד התגלה במערכת ההפעלה אנדרואיד 14, שתצא לעולם יחד עם המכשיר החדש, אנחנו סבורים שהפיקסל 8 יגיע עם החומרה הנדרשת.

שתפו כתבה
פורסם על ידי אלדד מטמון | Eldad Matmon עורך ראשי
עקוב:
ממקימי האתר ועורך ראשי | מנהל מוצר ביום וסקרן טכנולוגי בכל רגע נתון. אוהב פיתרונות טכנולוגים ותמיד מחפש את הדבר המרגש הבא שישתלט על העולם. נהנה מכל העולמות וכל מערכות ההפעלה ובעל זוית ביקורתית על כל חידוש שיוצא. בעל ניסיון רב בכתיבה טכנולוגית וכן הופעות טלוויזיוניות ב׳סוגרים עניין׳ עם שי גולדן בערוץ 13. ממקימי אתר The Verifier, יוצא איחוד האתרים GSM-Israel ו-TechIT של אבי דוד. | סלולרי: iPhone 14 Pro סלולרי: Pixel 7 Pro שעון חכם: Apple Watch S7 שעון חכם: Pixel Watch