דיווח: iOS 17 תציע למשתמשים את הפיצ׳רים שביקשו כבר שנים

אבי דוד | Avi David
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David - עורך משנה

חברת אפל (Apple) הכריזה אמש (רביעי, 29.03) על קיום כנס המפתחים השנתי ה-WWDC 2023 שזה יערך ב-5 ביוני בשעה 20:00 שעון ישראל, אז צפויה אפל לחשוף את עדכוני מערכות ההפעלה, הכרזה על המשקפיים החכמים ועוד.

מערכת ההפעלה לאייפונים ה-iOS 17 במספר תוצג בכנס, ועל פי פרסום של מארק גרומן מעיתון בלומברג ״אפל תציע למשתמשים פיצ׳רים שאלה ביקשו מזה שנים ארוכות״. מה שאכן מאשר על כך שבאפל עשו סיבוב פרסה בכל הנוגע להשיק את העדכון הבא כאשר זה היה צפוי לכלול בעיקר תיקוני באגים ויציבות למערכת, לאחר הכישלון של iOS 16 שכללה אין ספור באגים.

הפיצ׳רים המבוקשים על ידי המשתמשים אינם ידועים נכון לכתיבת שורות אלו. ולא, לא היינו מצפים להוספה של תמיכה בהקלטת שיחות אפליסטים יקרים.

אנחנו יותר חושבים כי מדובר בשלב הבא של עריכת נראות כלל המערכת על ידי אולי אפשרות של התקנת ערכות נושא, שינוי של אייקונים ועוד.

התוכניות הראשונות של אפל בכלל היו לתקן באגים ולייצב את המערכת לפני שאלה בכלל יציגו פיצ׳רים חדשים. וזאת כמובן בשל העובדה כי רוב צוותי הפיתוח נקראו לצו 8, והפכו בין יום לאלה שעובדים על מערכת ההפעלה למשקפיים החכמים ה-xrOS.

שתפו כתבה
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David עורך משנה
עקוב:
ממקימי האתר ועורך משנה | פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם TechIT. | סלולרי: iPhone 14 Pro Max מחשב: MacBook Pro Late 2018 15" טאבלט: iPad Pro 11" שעון חכם: Apple Watch Ultra