תמונה: צילום מסך, גוגל

פיקסל דרופ: כל מה שחדש בעדכון מרץ למכשירי הפיקסל

אלדד מטמון | Eldad Matmon
פורסם על ידי אלדד מטמון | Eldad Matmon - עורך ראשי

מדי חודש גוגל (Google) משחררת עדכון גרסה למכשירי הפיקסל שלה, ומפעם לפעם מגיע גם פיצ׳ר חדש המיועד תחילה באופן בלעדי למכשירי הדגל של החברה.

החודש גוגל שחררה את העדכון התקופתי עם מספר פיצ׳רים, הכוללים בין היתר עדכונים גם לשעון הפיקסל.

צילום לילה מהיר יותר

בעדכון החדש, גוגל מאפשרת למכשירי הפיקסל 6 והפיקסל 6 פרו לעבד תמונות שצולמו בתנאי תאורה חשוכים מהר יותר, וזאת באמצעות שיפור פיצ׳ר ה-Night Sight שמאפשר לו לעבוד בצורה יעילה יותר עם מעבד הטנסור הראשון המוטמע במכשירים.

תמונה: גוגל

ה-Magic Eraser מגיע לעוד פיקסלים

אחד הפיצ׳רים הפופולריים במכשירי הפיקסל, שהוצג לראשונה בהשקת הפיקסל 6 לפני יותר משנה, הוא האפשרות למחוק פריטים מתמונות קיימות באמצעות יכולת עיבוד תמונה מתקדמת. הפיצ׳ר שוחרר לאחרונה למכשירים נוספים, ביניהם גם מכשירי אייפון, באמצעות אפליקציית התמונות של גוגל, למשתמשי Google One בתשלום בלבד.

תמונה: גוגל

כעת גוגל משחררת את הפיצ׳ר בחינם באפליקציית התמונות לכל מכשירי הפיקסל שהשיקה החברה בעבר.

שליטה בנתוני הבריאות במקום אחד עם Health Connect

מכשירי הפיקסל תומכים כעת בניהול שיתוף המידע הבריאותי שלכם מול אפליקציות הכושר והפעילויות שלכם במכשיר. עכשיו יש לכם מקום אחד בו תוכלו לנהל את כל הפעילויות ואיסוף המידע מהאפליקציות השונות, בין היתר אפשרות למנוע גישה למדדים מסויימים, ויכולת לנתק אותן מגישה לגמרי על גבי המכשיר בצורה מובנית.

תמונה: גוגל

כל הטיימרים עכשיו מסונכרנים

בעדכון החדש, כל טיימר שתפעילו במכשיר יופיע בשאר המכשירים הנלווים המחוברים לחשבון ככה שתוכלו להתעדכן בסטטוס הטיימר מבלי לפתוח את המכשיר. הטיימר יופיע במכשיר ה-Nest שלכם או במכשיר הפיקסל תחת פיצ׳ר ה-at a glance, ואף תקבלו התראת פוש ברגע שהספירה לאחור תסתיים. בשלב זה הפיצ׳ר נתמך רק באנגלית ולא במכשירי ה-Google Home Max.

.תמונה: גוגל
תמונה: גוגל

עוד פיצ׳רים אבל לא בישראל

גוגל מביאה בעדכון גם את היכולת לזהות נפילות באמצעות שעון הפיקסל. הפיצ׳ר זמין רק במדינות בהן השעון נמכר (למעט גרמניה) וישראל לצערנו היא לא אחת מהן.

תמונה: גוגל

פיצ׳ר נוסף שמגיע למכשירי הפיקסל 4a ומעלה הוא היכולת לנווט בתפריטים קוליים בצורה ויזואלית. בכל חיוג לשירות הכולל תפריטים מרובים, המכשיר יציג אותם בצורה ויזואלית ויראה לכם מראש את האופציות מבלי לחכות לשמיעה של כולם.

שתפו כתבה
פורסם על ידי אלדד מטמון | Eldad Matmon עורך ראשי
עקוב:
ממקימי האתר ועורך ראשי | מנהל מוצר ביום וסקרן טכנולוגי בכל רגע נתון. אוהב פיתרונות טכנולוגים ותמיד מחפש את הדבר המרגש הבא שישתלט על העולם. נהנה מכל העולמות וכל מערכות ההפעלה ובעל זוית ביקורתית על כל חידוש שיוצא. בעל ניסיון רב בכתיבה טכנולוגית וכן הופעות טלוויזיוניות ב׳סוגרים עניין׳ עם שי גולדן בערוץ 13. ממקימי אתר The Verifier, יוצא איחוד האתרים GSM-Israel ו-TechIT של אבי דוד. | סלולרי: iPhone 14 Pro סלולרי: Pixel 7 Pro שעון חכם: Apple Watch S7 שעון חכם: Pixel Watch