עדכון 2023.6.1 זמין בישראל \ מקור: The Verifier

עדכון 2023.6.1 לרכבי הטסלה זמין להורדה עם אפל מיוזיק, זום ועוד

אבי דוד | Avi David
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David - עורך משנה

בשבוע שעבר חשפנו כאן בבלעדיות, כי חברת טסלה (Tesla) עובדת על עדכון 2023.6.1 לרכבי החברה, אשר צפוי להביא עימו את אפליקציית האפל מיוזיק ואפליקציית הזום למשתמשים בישראל.

היום (שבת 04.03), טסלה משיקה את העדכון שנחשף כאן בשבוע שעבר, אשר מביא סוף סוף את שרות המוזיקה האפל מיוזיק אשר מצריך מנוי חודשי, ואת אפליקציית הזום. האפליקציות הנ״ל הושקו בארה״ב ובמספר נוסף של מדינות, כחלק מעדכון החגים האחרון ששוחרר בחודש דצמבר.

להלן כל מה שחדש בעדכון 2023.6.1

אפל מיוזיק \ מקור: טסלה

אפליקציית אפל מיוזיק

שרות המוזיקה הפופולרי זמין כעת למשתמשי הטסלה בישראל עם למעלה מ-100 מיליון שירים ו-30,000 רשימות השמעה וללא פרסומות. שימו לב, כי על מנת להשתמש בשרות, יש להצטייד בחשבון Apple ID ולבצע סנכרון בין הטסלה לבין האפליקציה על ידי סריקת ה-QR קוד. כמו כן, מלבד מנוי של אפל מיוזיק, תצטרכו את חבילת הנתונים הסלולריים של טסלה (או פשוט להזרים את האינטרנט מהסמארטפון כנגודת גישה)

עדכון ה-2023.6.1 כולל ממשק רענן לאפליקציית האפל מיוזיק, עם שינויים מהגרסה הראשונה ששוחררה בחודש דצמבר האחרון.

זום \ מקור: טסלה

אפליקציית זום (Zoom)

אפליקציית הזום אף היא זמינה עכשיו בישראל, כך שתוכלו להמשיך את הפגישה החשובה גם כשאתם ברכב, אם אתם מטעינים או צריכים מקום שקט יותר. לראשונה טסלה עושה שימוש במצלמה הפנימית, כך שתוכלו סוף סוף לענות לשיחות בזום גם ברכב. כמו אפל מיוזיק, גם כאן תצטרכו את חבילת הנתונים הסלולריים של טסלה.

מלבד החידושים הנ״ל, טסלה מרעננת במעט את ממשק המשתמש, לא מעט תיקוני באגים ותיקוני אבטחה בעדכון. העדכון צפוי להיות זמין בישראל החל מהיום.

שתפו כתבה
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David עורך משנה
עקוב:
ממקימי האתר ועורך משנה | פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם TechIT. | סלולרי: iPhone 14 Pro Max מחשב: MacBook Pro Late 2018 15" טאבלט: iPad Pro 11" שעון חכם: Apple Watch Ultra