בלעדי: אפליקציות אפל מיוזיק וזום בדרך לרכבי הטסלה בישראל

אבי דוד | Avi David
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David - עורך משנה

בחודש דצמבר האחרון, השיקה טסלה (Tesla) את עדכון החורף אשר כולל מספר חידושים משמעותיים, וגם כאלה שיעשו לבעלי הרכבים קצת שמח על הלב. כחלק מעדכון החורף, טסלה השיקה את אפליקציות האפל מיוזיק ואפליקציית הוידאו צ׳אט, הזום.

כחלק מהעדכון שאומנם הגיע למשתמשים בישראל, טסלה לא הספיקה להשיג את הרישיון על מנת להשיק את האפליקציות הנ״ל בישראל, ולכן העדכון שוחרר ללא אפל מיוזיק או זום. אך כעת, נודע ל-The Verifier כי עדכון גרסה מספר 2023.6.1 זמין כבטא במספר רכבים בישראל, וזה כולל בתוכו את אפליקציית המוזיקה האפל מיוזיק ואפליקציית הזום לשיחות וידאו.

על מנת להשתמש באפל מיוזיק, יש להרשם דרך מכשיר האייפון, האייפד או המק למנוי חודשי מתחדש. אם אתם רשומים לשרות המוזיקה, תתבקשו לסרוק QR קוד וזה יאפשר להתחבר עם החשבון Apple ID, ובכך כל המוזיקה והספרייה תהיה מסונכרנת עם הממשק של אפל ברכבי הטסלה.

העדכון זמין כעת למספר מצומצם של משתמשים בגרסת הבטא, ולכן אנו מנועים בשלב זה לחשוף תמונות מתוך הגרסה, בשל החשש לחשוף את המקורות.

שתפו כתבה
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David עורך משנה
עקוב:
ממקימי האתר ועורך משנה | פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם TechIT. | סלולרי: iPhone 14 Pro Max מחשב: MacBook Pro Late 2018 15" טאבלט: iPad Pro 11" שעון חכם: Apple Watch Ultra