הדלפה חושפת: מערכת ההפעלה ווינדוס 12 תשוחרר ב-2024

אבי דוד | Avi David
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David - עורך משנה

בחודש ספטמבר האחרון, השיקה מיקרוסופט את העדכון השנתי והאחרון ה-22H2 עבור מערכת ההפעלה ווינדוס 11. מאז, השיקה החברה כבר 2 עדכונים הכוללים חידושים הנקראים “Moment”.

כאשר עדכון ה-Moment 2 ששוחרר לפני מספר ימים, מביא שיפורים ניכרים למערכת ההפעלה כדוגמה: שילוב צ׳אט ה-GPT-4 מבוסס מנוע החיפוש בינג בתוך שורת החיפוש, ניהול טעינה שימוש באנגריה ירוקה, התאמת מערכת ההפעלה למסכי מגע עם מצב טאץ׳ חדש, אפשרות הקלטת המסך כוידאו ועוד.

מלבד עדכון ה-Moment 3 שנמצא בעבודות בימים אלו, במיקרוסופט חוזרים להשיק מערכת הפעלה בכל 3 שנים. מערכת ההפעלה ווינדוס 11 יצאה לאוויר ב-2021, וזאת לאחר שבחברה הודיעו כי ווינדוס 10 היא מערכת ההפעלה האחרונה.

העיצוב הבא של חלונות 12 \ תמונה: מיקרוסופט

משתמש טוויטר @leaf_hobby אשר מדליף מידע על מעבדים חדשים בשוק, חשף כי סדרת המעבדי אינטל ה-Meteor Lake-S, כוללים את הרשימה של מערכות ההפעלה התומכות במעבדים הבאים, כאשר ווינדוס 12 היא אחת מהן. מיקרוסופט כמובן עוד לא חשפה פרטים אודות המערכת או מתי והאם תושק, והאם בכלל תקרא ווינדוס 12.

מדובר בהדלפה נוספת המאשרת את אישור קיום המערכת אצל מיקרוסופט לפחות, אשר זאת צפויה לצאת כבר בשנה הבאה (2024).

שתפו כתבה
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David עורך משנה
עקוב:
ממקימי האתר ועורך משנה | פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם TechIT. | סלולרי: iPhone 14 Pro Max מחשב: MacBook Pro Late 2018 15" טאבלט: iPad Pro 11" שעון חכם: Apple Watch Ultra